TFF 3.Lig 1. Grup’ta 2. hafta karşılaşmaları bugün oynanan maçlarla sona erdi.
Grupta, 20 golün atıldığı İlk hafta maçları sonunda Nevşehir Belediye spor, deplasmanda Artvin Hopaspor karşısında maçtan 2-1'lik galibiyetle ayrıldı.
Kırmızı-Beyazlı ekibimiz önümüzdeki hafta sonu ligin 3. haftasında kendi sahasında Osmaniyespor Futbol Kulübü ile karşı karşıya gelecek.
«TFF 3. Lig 2. Grup 2. Hafta» Sonuçları
1954 Kelkit Bld. 2 : 2 Çatalcaspor
Artvin Hopa 1 : 2 Nevşehir Bld.
Arnavutköy Belediyesi Gençlik Ve Spor 1 - 0 Formül Erbaaspor
Başkent Gözgözler Akademi Fk 2-0 Elazığspor
Fatsa Belediyespor 0 - 1 Batman Petrol Spor A.Ş.
Karaman Belediyespor 2- 2 Sancaktepe Futbol Kulübü A.Ş.
Osmaniyespor Futbol Kulübü 0 - 0 Kahta 02 Spor
Bergama Belediyespor 1- 3 Hendek Spor
Bursa Yıldırım Spor 0 - 1 Belediye Kütahyaspor
3.Lig 1.Grup 2.Hafta Puan Cetveli:
S | Takım | O | G | B | M | A | Y | Av | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Başkent Gözgözler | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 6 |
2 | Çatalcaspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 4 |
3 | Hendekspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 4 |
4 | Arnavutköy Bld. | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 |
5 | Batman Petrol | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 |
6 | Bld. Kütahyaspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 |
7 | Osmaniyespor | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 |
8 | Nevşehir Bld. | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 |
9 | Erbaaspor | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 |
10 | Bergama Bld. | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3 |
11 | Kahta 02 SK | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 |
12 | 1954 Kelkit Bld. | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 |
13 | Artvin Hopa | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 |
14 | Sancaktepe FK | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 |
15 | Bursa Yıldırımspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 |
16 | Fatsa Belediye | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 |
17 | Karaman Bld. | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1 |
18 | Elazığspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 0 |
«TFF 3. Lig «1. Grup (3.Hafta)»
18.09.2021 16:00 Sancaktepe Futbol Kulübü A.Ş. -1954 Kelkit Belediyespor
19.09.2021 15:00 Batman Petrol Spor A.Ş.-Bergama Belediyespor
19.09.2021 15:00 Kahta 02 Spor-Karaman Belediyespor
19.09.2021 15:00 Elazığspor-Artvin Hopaspor
19.09.2021 15:30 Formül Erbaaspor-Çatalcaspor
19.09.2021 15:30 Nevşehir Belediye Spor -Osmaniyespor Futbol Kulübü
19.09.2021 16:00 Belediye Kütahyaspor -Fatsa Belediyespor
19.09.2021 16:00 Arnavutköy Belediyesi Gençlik Ve Spor -Bursa Yıldırım Spor
19.09.2021 16:00 Hendek Spor-Başkent Gözgözler Akademi Fk