TFF 3.Lig 1. Grup’ta 4. hafta karşılaşmaları dün ve bugün oynanan maçlarla sona erdi.
Grupta, 30 golün atıldığı 4. hafta maçları sonunda Nevşehir Belediye spor, deplasmanda Karaman Belediyespor 3-2 mağlup oldu.
Kırmızı-Beyazlı ekibimiz önümüzdeki hafta sonu ligin 5. haftasında kendi sahasında 1954 Kelkit Bld. ile karşı karşıya gelecek.
«TFF 3. Lig 1. Grup 4. Hafta» Sonuçları
Karaman Bld. 3 : 2 Nevşehir Bld.
Osmaniyespor 4 : 0 Elazığspor
1954 Kelkit Bld. 2 : 0 Kahta 02 SK
Artvin Hopa 3 : 1 Hendekspor
Başkent Gözgözler 0 : 2 Batman Petrol
Fatsa Belediye 0 : 2 Arnavutköy Bld.
Bergama Bld. 1 : 2 Bld. Kütahyaspor
Çatalcaspor 5 : 1 Sancaktepe FK
Bursa Yıldırımspor 2 : 0 Erbaaspor
3.Lig 1.Grup 4.Hafta Puan Cetveli:
S | Takım | O | G | B | M | A | Y | Av | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arnavutköy Bld. | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 10 |
2 | Çatalcaspor | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 8 |
3 | Osmaniyespor | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 0 | 5 | 8 |
4 | Batman Petrol | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 2 | 3 | 8 |
5 | 1954 Kelkit Bld. | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 7 |
6 | Başkent Gözgözler | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 7 |
7 | Bld. Kütahyaspor | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 6 |
8 | Artvin Hopa | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 5 |
9 | Bursa Yıldırımspor | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 5 |
10 | Hendekspor | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 5 |
11 | Karaman Bld. | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 10 | -2 | 5 |
12 | Nevşehir Bld. | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 4 |
13 | Bergama Bld. | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 |
14 | Erbaaspor | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 4 |
15 | Kahta 02 SK | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3 |
16 | Fatsa Belediye | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 4 | -3 | 2 |
17 | Sancaktepe FK | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 11 | -6 | 1 |
18 | Elazığspor | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 10 | -7 | 1 |
«TFF 3. Lig «1. Grup (4.Hafta)»
03.10.2021 14:30 Nevşehir Belediye Spor - 1954 Kelkit Belediyespor
03.10.2021 14:30 Batman Petrol Spor A.Ş. - Artvin Hopaspor
03.10.2021 14:30 Belediye Kütahyaspor - Başkent Gözgözler Akademi Fk
03.10.2021 14:30 Kahta 02 Spor - Çatalcaspor
03.10.2021 15:00 Formül Erbaaspor - Sancaktepe Futbol Kulübü
03.10.2021 15:00 Elazığspor - Karaman Belediyespor
03.10.2021 15:30 Arnavutköy Belediyesi Gençlik Ve Spor - Bergama Belediyespor
03.10.2021 15:30 Hendek Spor - Osmaniyespor Futbol Kulübü
03.10.2021 15:30 Bursa Yıldırım Spor - Fatsa Belediyespor