banner461

Kozaklı'ya Milli Takımlar Kamp Merkezi Ve KYK Kız Yurdu Yapılıyor

Nevşehir'in Kozaklı ilçesinde bulunan otel Milli Takımlar Kamp Merkezi ve Yükseköğretim Kız Öğrenci yurduna dönüştürülme işinde imzalar atıldı.

banner15
Kozaklı'ya Milli Takımlar Kamp Merkezi Ve KYK Kız Yurdu Yapılıyor
07 Aralık 2022 Çarşamba 17:07

banner134

Milli Takımlar Kamp Merkezi ve Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kozaklı İlçemize Hayırlı Olsun

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir yaptığı açıklamada ; ”Kozaklı Belediyesinden Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze tahsisi yapılan ve uzun süredir uğraştığımız otelin Milli Takımlar Kamp Merkezi ve KYK kız öğrenci yurduna dönüştürülme işi kesinleşmiş oldu. Yaptığımız ihale sonucunda ihaleyi kazanan firma ile sözleşmemizi imzalayıp yer tesliminde bulunduk. Dönüşüm işinin hemen başlatılıp 2023 yaz dönemine bitirilmesi planlanmaktadır. 2 bloktan oluşan binamızın bir bloğu Milli Takımlar Kamp Merkezi olarak diğer bloğu da KYK kız öğrenci yurdu olarak hizmete açılacaktır. 


En kısa sürede tamamlayıp hizmete açmayı düşündüğümüz bu muhteşem tesisimizin gerek Ulusal Milli Takımlarımıza gerekse yerelde başarılı sporcularımıza ev sahipliği yapması diğer yandan da Kozaklı da acil ihtiyaçlarımızdan biri olan KYK yurdu olarak hizmet vermesi planlanmaktadır. 


Bu muhteşem tesisimizin ilimize kazandırılmasında desteği olan başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Nevşehir Valimiz İnci Sezer Becel’e, Nevşehir Milletvekillerimiz Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’ye, Ak Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran’a ve Kozaklı Belediye Başkanı Akif Kabukcuoğlu’na sporcularımız ve gençlerimiz adına şükranlarımı sunuyorum.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.