banner461

Kros yarışmalarında dereceye girenler belirlendi

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyetleri çerçevesinde Nevşehir Gençlik Hizmetleri  ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Kros il birinciliği yarışları Nevşehir Kamp Eğitim Merkezi yanında bulunan Kros Parkurunda yapıldı. 

banner15
Kros yarışmalarında dereceye girenler belirlendi
29 Ekim 2016 Cumartesi 12:48

banner517
banner134
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyetleri çerçevesinde Nevşehir Gençlik Hizmetleri  ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Kros il birinciliği yarışları Nevşehir Kamp Eğitim Merkezi yanında bulunan Kros Parkurunda yapıldı.               
Yarışma küçük erkek, küçük erkek ferdi, yıldız erkek, yıldız erkek ferdi küçük kız, küçük kız ferdi, yıldız kız ve yıldız kız ferdi olarak 8 Kategori, 40 takım ve 150 sporcunun katılımıyla gerçekleşti. 
Yarışmanın sonucunda dereceye girenlere ödül töreni düzenlenerek madalya ve kupaları takdim edildi.
Küçük Kız (Ferdi)
1. Aleyna Sürücü - D.İ.P Ortaokulu
2. Sudenaz Yıldız - D.İ.P Ortaokulu
3. Şeyma Toprak - Derinkuyu M.Akif Ersoy Ortaokulu
4. Beyza Bağcı - Kaymaklı Atatürk Ortaokulu 
Küçük Kız (Takım)
1. Kaymaklı Atatürk Ortaokulu
2. Çat Ortaokulu
3. D.İ.P Ortaokulu
4. İstiklal Ortaokulu 
Küçük Erkek (Ferdi)
1. Abdullah Ayık - Pamukçu Ortaokulu
2. Emre Köstekci - İstiklal Ortaokulu
3. Baran Karataş - İstiklal Ortaokulu
4 . Vahap Katmakaya - İstiklal Ortaokulu 
Küçük Erkek (Takım)
1. İstiklal Ortaokulu
2. Pamukcu Ortaokulu
3. Çat Ortaokulu
4. Kaymaklı Atatürk Ortaokulu 
Yıldız Kız (Ferdi)
1. Şebgül Güney - Kaymaklı Atatürk Ortaokulu
2. Zeliha Özkal - Kaymaklı Atatürk Ortaokulu
3. Damla Düşmez - İstiklal Ortaokulu
4. Ceran Dizdar - Sulusaray Ortaokulu 
Yıldız Kız (Takım)
1. Kaymaklı Atatürk Ortaokulu
2. Derinkuyu M.Akif Ersoy Ortaokulu
3. İstiklal Ortaokulu
4. Avanos Göynük Ortaokulu 
Yıldız Erkek (Ferdi)
1. M. Kerem İnce - Pamukçu Ortaokulu
2. Alican Oğuz
3. Emirhan Altıparmak - İstiklal Ortaokulu
4. E. Yasin Hamurcu - Derinkuyu M.Akif Ersoy Ortaokulu 
Yıldız Erkek (Takım)
1. Derinkuyu M.Akif Ersoy Ortaokulu
2. İstiklal Ortaokulu
3. Pamukçu Ortaokulu
4. Avanos Göynük Ortaokulu


Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.