banner461

Nevşehir Barosundan Nevşehirspor'a Kahvaltı Dopingi

Nevşehir Barosu Nevşehirspor teknik heyeti ve futbolculara kahvaltı verdi.

banner15
Nevşehir Barosundan Nevşehirspor'a Kahvaltı Dopingi
15 Ekim 2017 Pazar 11:06

banner517
banner134
Nevşehir Barosu Nevşehirspor teknik heyeti ve futbolculara Hukukçular konağında moral kahvaltısı düzenledi. Kahvaltıya Nevşehir Barosu Başkanı Av. Necmi Öncül, Baro Yönetimi, Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç, Yönetim Kurulu Üyeleri,  Nevşehirspor teknik heyeti, futbolcular ve taraftar grubu temsilcileri katıldı.

Nevşehir Barosu Başkanı Av. Necmi Öncül kahvaltıda yaptığı açıklamasında, Bizler Nevşehir Barosu olarak şehrimize değer katan tüm olguların yanında olmaya devam ediyoruz. Uzun yıllardır, tüm iç saha maçlarını takip ettiğimiz şehrimizin takımı  Nevşehirspor'a moral ve motivasyon amaçlı kahvaltıya davet etmek istedik. Kulüp Başkanımız Salih Dirikoç, yönetimi kurulu üyelerimiz ve kıymetli futbolcularımız da bizi kırmadı. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Takımımıza sağlıklı ve başarılı bir sezon geçirmelerini diliyoruz, Nevşehir Barosu olarak takımımızın her zaman yanlarındayız. Nevşehirsporumuza bu hafta oynayacak olduğu Kayseri Şekerspor maçın da başarılar diliyoruz" dedi.

Bu şehir bu takım hepimizin herkesin takımına sahip çıkması gerekiyor diyen Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç'ta, Böylesine güzel bir organizasyonda bizleri buluşturan Sayın Baro Başkanımız Av. Necmi Öncül nezdinde kahvaltıyı düzenleyen Nevşehir Barosu'na teşekkür etti.


GALİBİYET SÖZÜ VERDİLER
Nevşehirspor'un tecrübeli golcüsü Buzo da, "Biz yeter ki galip gelelim. Kahvaltı için teşekkür ederiz" diyerek takım adına galibiyet sözü verdi.

Kahvaltı sonrası Nevşehir Barosu Yönetimi, Nevşehirspor Yönetimi, taraftarlar, teknik heyet ve futbolcularla günün anısına fotoğraf çektirdiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.