banner461

Nevşehir Bayan Basketbol Takımımız Urfa’dan Galibiyetle Döndü

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi B grubunda mücadele veren Nevşehir Üniversitesi Basketbol Takımı, Harransporu 47-65 yendi.

banner15
Nevşehir Bayan Basketbol Takımımız Urfa’dan Galibiyetle Döndü
14 Ocak 2013 Pazartesi 18:18

banner134

 Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde kurulan ve 2. Ligde mücadele eden  Bayan Basketbol Takımımız Pazar günü Şanlıurfa’da Harranspor ile karşılaştı. Basketbol severlerin desteklerinin yanı sıra dostluk ve centilmenlik içerisinde geçen karşılaşma sonunda Üniversitemiz Basketbol Takımı, Harransporu 47-65 yendi.

 

Yeni kurulan bir takım olarak bazı eksiklerin bulunduğunu belirten Üniversitemiz Bayan Basketbol Takımı Antrenörü Mustafa Yarılı, “Takımımız yeni kurulan bir takım olduğu için bazı eksikliklerimiz bulunmakta. Bu eksiklerimizi gerçekleştirdiğimiz karşılaşmalarla birlikte yerinde görerek gideriyoruz.  En kısa zamanda bunları tamamlayarak daha iyi sonuçlar elde edeceğimiz inancındayım” dedi.

 

Yeni Kurulan bir takım olmalarından dolayı öncelikli amaçlarının galibiyet olmadığını söyleyen Nevşehir Üniversitesi 2. Lig Bayan Basketbol Takımı Antrenörü Mustafa Yarılı, “Takımımız bu sene kurulan yeni bir takım. Bu nedenle önceliğimizde galibiyet değil,  eksikliklerimizi gidermek var.  Bunları tamamladığımız zaman daha güzel başarılara imza atacağımıza inanıyorum”dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ürgüplü - 10 yıl önce
evet dogrudur eksikleri oldugu ama oyuncular kadar bence mustafa hocada kendini geliştirmesi gerekiyor ve yanındaki arkadas ismi su an aklımda degil ama kendi yaptıgı hakemlik gibiyse yardımcı antrönürlüğüde vay bu takımın haline.
Avatar
ali kavurmacı - 10 yıl önce
nevşehir de böyle bir tkımı kuarak basketbol 2. ligini bize izlettirdikleri için nevşehir üniversitesi yönetimine teşekkür ederiz bu ilk yılın vermiş olduğu sıkıntıları diğer takıımlar olduğu gibi üniversite takımınında yaşadığı bir gerçektir. ürgüplü arkadaşın yorumunun aksine mustafa hoca ve ahmet hocaya verdikleri emek ve fedakarlıklarından ötürü bir basketbolsever olarak çok teşekkür ederim gelecek yıllarda daha başarılı olacaklarını düşünüyorum.
Avatar
UMUT - 10 yıl önce
ürgüplü kardeşim çok siğ bir yorum yazmişin,sizler bu insanlarin yaptiklarinin yanindan bile geçemezsiniz hatta rüyanizda bile göremezsiniz.
bu şehirde mustafa hocanin üstüne antrenör yok,ahmet hocanin yaptiği hakemliğide nevşehirde kimse yapmadi yapamiyorda.....
daha bir maçlarini bile izlemediğine eminim.
biz teşekkür ediyoruz o insanlara şehrimizde en üst seviyede bu işi yaptiklari için.
Avatar
ürgüplü - 10 yıl önce @UMUT
ya evet izlemedim ama mustafa hocayla karsılıklı oynamışlıgım ve hakeminde ne derece art niyetli bir hakem oldugunu çok maç yaşamışlıgım var
Avatar
ürgüplü - 10 yıl önce @UMUT
bu arada bursa maçını izlediigm için bu ilk yorumu yazmıştım.