banner461

Nevşehir Belediyespor antrenmanına baklavalı moral ziyareti

Nevşehir’i Misli.com 3. Ligde temsil eden Nevşehir Belediyespor’un 3 Nolu çim sahada gerçekleştirilen antrenmanını izleyen Kapadokya Havalimanı Müdürü Serdar Yılmaz ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, futbolculara ve teknik ekibe tatlı ikram ederek moral desteğinde bulundu.

banner15
Nevşehir Belediyespor antrenmanına baklavalı moral ziyareti
03 Eylül 2022 Cumartesi 14:00

banner517
banner134

Nevşehir’i Misli.com 3. Ligde temsil eden Nevşehir Belediyespor’un 3 Nolu çim sahada gerçekleştirilen antrenmanını izleyen Kapadokya Havalimanı Müdürü Serdar Yılmaz ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, gaziantep, futbolculara ve teknik ekibe tatlı ikram ederek moral desteğinde bulundu.

İl Müdürü Özdemir Nevşehir Belediyespor Kulübü teknik direktörlüğüne yeni getirilen Selahattin Dinçel’e hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Kendisinin de uzun yıllar Nevşehir spor formasını büyük bir gurur ve onurla terlettiğini ifade eden İl Müdürü Özdemir geçmişte olduğu gibi şimdi de maddi ve manevi her türlü takımımızın yanında olduğunu belirtti. Şehrimizin yıllardır beklediği 3. Lig şampiyonluğunu bu yıl elde edeceğine olan güveninin sonsuz olduğunu belirten Özdemir ligin ilk maçı olan Karşıyaka maçı ve devamında sezon boyu teknik heyet ve futbolculara başarılar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.