banner461

Nevşehir'in ilçelerine yapılacak dev spor yatırımları masaya yatırıldı.

Nevşehir’in İl merkezi ve İlçelerine kazandırılması için geçtiğimiz günlerde protokol imzaları atılan 280 Milyon TL’lik dev Gençlik ve Spor yatırımları Nevşehir Valiliğinde düzenlenen toplantıda masaya yatırıldı.

banner15
Nevşehir'in ilçelerine yapılacak dev spor yatırımları masaya yatırıldı.
30 Kasım 2021 Salı 16:37

banner517
banner134

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Nevşehir ilçelerine yapılacak olan yatırımların değerlendirildiği toplantı Vali İnci Sezer Becel'in başkanlığında, Belediye Başkanları ve ilgili kurum temsilcilerinin katılımı ile Valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Nevşehir ilçelerine yapılacak olan dev yatırımların değerlendirildiği toplantı ilgili kurum temsilcilerinin katılımı ile Valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel başkanlığında düzenlenen toplantıya, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci, Kozaklı Belediye Başkanı Akif Kabukcuoğlu, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, İl Özel İdare Genel Sekreteri Kamil Duru ve ilgili kurum temsilcileri katıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.