banner461

Nevşehir’de Güreş ve Jimnastik Antrenörleri Görevlerine Başladı

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğü bünyesinde branşlarında uzman beden eğitimi ve spor yüksek okulu mezunu 2. Kademe antrenörlük belgesine sahip güreş ve cimnastik antrenörlerimiz göreve başlamıştır.

banner15
Nevşehir’de Güreş ve Jimnastik Antrenörleri Görevlerine Başladı
23 Ocak 2013 Çarşamba 20:59

banner134

 Damat İbrahim Paşa Spor Salonu taekwondo salonunda, cimnastik antrenmanlarımız başlamıştır. Antrenman saatleri :

Pazartesi, Çarşamba, Cuma

16:00 – 17:00

Cumartesi

13:00 – 14:00 

 

 

Damat İbrahim Paşa Spor Salonu güreş salonunda, güreş antrenmanlarımız başlamıştır. Antrenman saatleri :

Hafta İçi Hergün 

15:00 - 18:00

 

Cumartesi

10:00 – 12:00

 

 

İl Müdürlüğümüzün başlatmış olduğu 7’den 87’ye Herkes İçin Spor Kampanyası tüm hızıyla devam etmektedir. Spor yapmak isteyen vatandaşlarımız, mesai saati gözetilmeden tesislerimizden 7 gün 24 saat ücretsiz yararlanabilmektedir. Vatandaşlara yardımcı olması için görevlendirilen antrenörlerimiz katılımcılara bilinçli spor yapılması için nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda da bilgi vermektedir.

İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER, “ Spor bilincini oluşturmak ve halkın sportif faaliyetlere katılımını artırmak için ilimizde 6 kadrolu 10 sözleşmeli antrenörlerimizle ‘7 den 87 ye Hep Birlikte Spor Yapıyoruz’ ve ‘Ailece Spor Yapıyoruz’ sloganlarıyla herkesi spor yapmaya davet ediyorum.” dedi. İlimizdeki lisanslı sporcu sayısının 17.438’e, herkes için spor lisanslı sporcu sayısının 611’e ulaştığını belirten ÜNLÜER, antrenörlerimizin çalışmalarıyla birlikte lisanslı sporcu sayımızda da artış gözleneceğini belirtti.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.