banner461

Nevşehirli 3 Genç Galatasaray Yolunda

Nevşehir'de Galatasaray Futbol Okulu’nun üç genç futbolcusu Galatasaray yolunda.

banner15
Nevşehirli 3 Genç Galatasaray Yolunda
17 Şubat 2018 Cumartesi 10:37

banner517
banner134
Galatasaray'ın ocak ayında Antalya'daki kampında yapılan seçmeleri başarı ile tamamlayan oyuncular, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapılacak ikinci aşama seçmelerine girmeye hak kazandı. Nevşehir Galatasaray Futbol Okulu Başkanı Ramazan Başbuğ, Nevşehirli gençleri büyük kulüplerde oynarken görmek için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. 

Nevşehir Galatasaray Futbol Okulu, yaptığı çalışmaların meyvelerini almaya başladı. Yoğun bir şekilde bünyesindeki genç futbolcuları geleceğe hazırlayan okulun daha şimdiden 3 oyuncusu Galatasaray yolunda. Galatasaray'ın 20-25 Ocak'ta Antalya'daki kampında yaptığı seçmelerde başarılı olarak, antrenörlerin dikkatlerini çeken 3 oyuncu, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapılacak seçmelere girmeye hak kazandı. Nevşehir'de faaliyetlerini sürdüren Okulumuz Sporcularımızdan İsmail Kıllı, Furkan Can Güngör ve Mustafa Altınok başarılı bulunarak, Florya'daki seçmelere çağrıldı. Bir yıl gibi kısa sürede 3 oyuncunun birinci aşamayı geçip, ikinci aşamaya katılması bizim için büyük başarı. Florya'daki seçmelere kadar bu 3 oyuncu ile yakından ilgileneceğiz" dedi. 

Nevşehir Galatasaray Futbol Okulu Başkanı Başbuğ, Nevşehirli genç ve çocukları kötü ortamlardan ve alışkanlıklardan uzak tutmak hem de kentteki yetenekli gençlerin büyük kulüplerde oynamasını sağlamak amacıyla açtıkları okulun yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.