banner461

Nevşehirspor eski Başkanı Leblebici, 1881 Güreş İhtisas’a Başkan oldu

Nevşehirspor Kulübü eski Başkanı işadamı Muzaffer Leblebici, Düzce Belediyesi 1881 Güreş İhtisas Kulübü’nün Yeni Başkanı oldu.

banner15
Nevşehirspor eski Başkanı Leblebici, 1881 Güreş İhtisas’a Başkan oldu
09 Mayıs 2021 Pazar 00:15

banner517
banner134

Nevşehirspor Kulübü eski Başkanı işadamı Muzaffer Leblebici, Düzce Belediyesi 1881 Güreş İhtisas Kulübü’nün Yeni Başkanı oldu.

Düzce Belediyesi 1881 Güreş İhtisas Kulübü yeniden yapılanmaya gidiyor. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kulübün başkanlığına bir dönem Nevşehirspor ve Düzcespor Başkanlığı da yapan iş insanı Muzaffer Leblebici’nin getirildiğini açıkladı.

Funny Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Sanayici  İş insanı Muzaffer Leblebici, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün isteği doğrultusunda Düzce Belediyesi 1881 Güreş İhtisas Kulübü başkanlığına getirildi. Başkan Özlü yeni yapılanma ile birlikte Düzce’den şampiyon sporcuların çıkacağını kaydetti.

YENİ BİR YAPILANMAYA GİDİYORUZ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Belediyesi 1881 Güreş İhtisas Kulübünde yeniden yapılanma yoluna gidildiğini, bu kapsamda iş insanı Muzaffer Leblebici isminde karar kılındığını söyleyerek,” Muzaffer bey, bir dönem Düzcespor’umuzun da başkanlığını yapmış önemli bir isim. Ata sporumuz ve güreş kulübümüz de bizim için çok önemli. Güreş branşında daha büyük başarılar elde etmek için yeniden yapılanmaya gidiyoruz. Muzaffer Bey ile de görüşmelerimiz olumlu geçti ve kendisini kulübümüzün başkanlığına getirdik. Büyük başarılar elde etmiş olan kulübümüzün başarılarının katlanarak artacağını düşünüyoruz. Bugüne kadar kulübe emeği geçmiş tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

FİB Haber merkezi olarak, Nevşehir’in yanı sıra Düzce, İstanbul ve Gaziantep’deki işletmelerde çok sayıda insanın istihdamını da sağlayan iş insanı Muzaffer Leblebici’yi tebrik ediyor, yeni görevinin hayırlı olmasını diliyoruz. Ayrıca, Türk spor tarihinde engin, Türk spor geleneğinde zengin bir yere sahip olan ata sporumuz güreş sporuna katkıları için şimdiden teşekkür ediyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.