banner461

Savran’dan Dirikoç ve Nevşehir Belediyespor Yeni Yönetimine Tebrik

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir Belediyespor kulüp başkanlığına seçilen Nafiz Dirikoç ve kulübün yeni yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.

banner15
Savran’dan Dirikoç ve Nevşehir Belediyespor Yeni Yönetimine Tebrik
14 Haziran 2021 Pazartesi 23:51

banner517
banner134

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir Belediyespor kulüp başkanlığına seçilen Nafiz Dirikoç ve kulübün yeni yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, aynı zamanda Nevşehir Belediye Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Nafiz Dirikoç’ungerçekleştirilen kongre sonrasında Nevşehir Belediyespor’da başkanlık görevine seçilmesinden dolayı bir tebrik mesajı yayınladı.

Mesajında; kulübün 2020-2021 futbol sezonunda yönetiminde yer alan başta Esat Özaltın olmak üzere yöneticilere hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Savran, Nafiz Dirikoç ve yönetim kurulu üyelerine ise yeni görevlerinde başarılar diledi.

Savran, “Bu takım şehrimizin bir değeridir, bize düşen görev bu takımı daha ileriye taşımaktır. İmkanlar dahilinde herkesin Nevşehir Belediyespor’asahip çıkması gerekir. Ben öncelikle bugüne kadar kulübümüzde başkanlık yapmış, yönetimde bulunmuş,katkı sağlamış ve Nevşehir Belediyespor’a sahip çıkmış tüm başkanlarımıza, tüm yönetim kurulu üyelerimize ve tüm futbolcularımıza teşekkür ediyorum. Kongremizin kulübümüze hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor Nafiz Dirikoç ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini kutluyorum” dedi.

Nevşehir Belediyespor’da bugün gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul sonrasında kulüp başkanlığına Nafiz Dirikoç seçildi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig ekiplerinden Nevşehir Belediyespor’da genel kurul kulüp tesislerinde bulunan dernek binasında gerçekleştirildi.

Kongreye tek aday olarak giren Nafiz Dirikoç kırmızı beyazlı ekibin yeni başkanı olurken Dirikoç’un yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluştu;

Furkan Feralan,

Salih Dirikoç,

Kenan İstekli,

Süleyman Dinç,

Aşkın Kızılbayrak,

Ali Akkoç,

Mehmet Elmacı,

Bürol Güney,

Hacı Güngör,

Serdar Yılmaz,

Hüsnü (Hasan) Öncül,

Uğur Araz,

Caner Çetinel,

İlhan Esenoğlu...”

Nevşehir Belediyespor’un yeni yönetim kurulu önümüzdeki günlerde bir araya gelerek kendi arasında görev dağılımı yapacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.