banner461

Sporun ve Sporcunun dostu Başkan Aksoy'a teşekkür

Spor ve sporcu dostu Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Bölgesel Amatör Lig (BAL) Nevşehir temsilcisi Suvermez Kapadokya Spor'a sahip çıktı.

banner15
Sporun ve Sporcunun dostu Başkan Aksoy'a teşekkür
15 Eylül 2021 Çarşamba 23:55

banner517
banner134

2021/2022 Sezonunda Bölgesel Amatör Lige tekrar katılacak olan Suvermez Kapadokya Spor'a İlk maddi destek Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy'dan geldi.

Göreve başladığı günden bugüne kadar Eğitime, spora ve sporcuya her türlü desteği veren Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, büyük önem verdiği gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durması ve spora yönelmeleri için de hassasiyet gösteriyor.

Başkan Aksoy, Suvermez Kapadokya Spor'a sahip çıktı.

Her zaman sporun ve sporcunun yanında olduğunu bir kez daha gösteren Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, BAL Suvermez Kapadokya Spor'un konaklama sorununu çözüp, 1 yıllık tesis masraflarını karşıladı. 

SPORUN VE SPORCUNUN DOSTU BÜLENT BAŞKANA TEŞEKKÜR

Suvermez Kapadokya Spor Kuüp Başkanı Fikret Tunca, "Hem ilimiz, ilçemizin tanıtımına katkı sağlıyoruz hemde gençlerimizi spora teşvik ediyoruz. Spora ve sporcuya verdiği destekten dolayı Derinkuyu Belediye Başkanımız Sayın Bülent Aksoy'a çok teşekkür ediyoruz." dedi.

Haber: Mustafa Ferveren


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.