banner461

Topuzoğlu, Şampiyonluk Yaşamak İstiyor

Nevşehir Spor GK Yönetiminin Teknik Direktör olarak 5. kez göreve getirdiği Bülent Topuzoğlu, Türkiye’de futbolun bir yaşam biçimi olduğunu, taraftarın hep takımının kazanmasını istediğini söyledi.

banner15
 Topuzoğlu, Şampiyonluk Yaşamak İstiyor
04 Aralık 2014 Perşembe 16:57

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Spor GK Yönetiminin Teknik Direktör olarak 5. kez göreve getirdiği Bülent Topuzoğlu, Türkiye’de futbolun bir yaşam biçimi olduğunu, taraftarın hep takımının kazanmasını istediğini söyledi.

Yeniden Nevşehir’de, Nevşehir Sporun başında olmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Nevşehir Spor GK Teknik Direktörü Bülent Topuzoğlu, “Nevşehir Spor benim hem futbolculuk hem de antrenörlük hayatımda çok önemli bir yere sahip. Futbolculuk dönemimde burada çok harika bir şampiyonluk yaşamıştım. Antrenörlük hayatımda da son dakika da bir şampiyonluk kaybetmiş ve çok üzülmüştüm. Tekrar buraya dönmek çok güzel. Geçtiğimiz sezon Bayburt’ta idim. Orada bir Şampiyonluk yaşadım ama bu şampiyonluk bizi memnun etmedi. İnsan şampiyon olunca memnun olmaz mı diyeceksiniz ama ne yazık ki öyle oldu. İnşallah biz burada o sevinemediğim duyguları yaşarım. Burada o sevincin daha fazla olacağına da eminim. Oyuncu kadrosu olarak geçmişten benim öğrencilerimde var. Bunun yanında Yasin ve Kemal gibi iyi futbolcular var. Şu ana kadar başarının yakalanamamış olması bir soru işareti. Türkiye’de futbol bir yaşam biçimi. Hep kazanmak zorundasınız. Taraftarımızın da istediği noktayı bu takımı hep beraber getiririz diye düşünüyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.