banner461

Ünver: "Nevşehirspor'a Desteğimizi Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”

Nevşehirspor Başkanı Salih Dirikoç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i Makamında Ziyaret Etti.

banner15
Ünver: "Nevşehirspor'a Desteğimizi Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”
21 Şubat 2018 Çarşamba 13:19

banner517
banner134
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoçve beraberinde yönetim kurulu üyelerini makamında kabul ederek bir süre görüştü.

Ziyarette konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehirspor’unBAL liginde başarılı olması için her zaman destek olmayı sürdüreceklerini belirtti. Nevşehirspor’ungrubunda  yıllardan beri özlenen ve beklenen noktaya ulaşacağından en ufak bir şüphesinin olmadığını dile getiren Ünver “ Gönlü Nevşehir için çarpan herkesin ortak bir gururu olan Nevşehirspor’umuz, BAL liginde,bizlerinde halkımızın da destekleri ile hedeflenen başarıyı bize kazandıracaktır,  bundan zerrece şüphe duymuyorum.  Nevşehirspor, futbolcu,teknik yönetici ve kulüp yöneticileri ile hedefe odaklanan bir anlayış içerisinde hareket ediyor.  Bu şehrin belediye başkanı olarak ekibimizin başarısı için her zaman desteğimiz devam edecek. Sizleri kesinlikle yarı yolda bırakmayacağız.” dedi.

Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç’da ,yönetim kurulu olarak Nevşehirspor’un başarısı için ortak çözümler oluşturma yönünde  çalışmalar yaptıklarını belirtti. Ligde hedeflenen başarının ortaya çıkması yönünde başta Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver olmak üzere tüm taraftarlara ve Nevşehirspor’un başarısını gönüllerindehisseden tüm hemşehrilerine teşekkür eden Dirikoç daha sonra şöyle konuştu:
“Belediye Başkanımız sayın Hasan  Ünver’in kulübümüze olan destekleri için sonsuz teşekkürlerimizi ifade etmek istiyorum.

Tüm yönetim kurulu arkadaşlarımız, belediye başkanımız, valimiz, milletvekillerimiz, diğer belediye başkanlarımız, işadamlarımız, sanayicilerimiz, fedakar ve cefakar  taraftarlarımızın da yakın ilgi ve destekleri ile, herkesin bizden beklediği başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz.” dedi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.