banner461

Ürgüp Spora ve Faaliyetlere Doyacak

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Ürgüp Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Ürgüp Gençlik MerkezindeMart ayında birbirinden güzel faaliyetler siz değerli halkımızı bekliyor.

banner15
Ürgüp Spora ve Faaliyetlere Doyacak
28 Şubat 2017 Salı 23:48

banner517
banner134
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Ürgüp Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Ürgüp Gençlik MerkezindeMart ayında birbirinden güzel faaliyetler siz değerli halkımızı bekliyor. Ürgüp Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün Sportif Faaliyetleri ile Salon Programı, Ürgüp Gençlik Merkezinin Gönüllülük Kulübü Faaliyetleri Olarak Yapılması Planlanan Etkinlikler aşağıda belirtilmiştir.
 Faaliyetlerimiz:
  1. 4-5 Mart “Analig (Anadolu Yıldızlar Ligi) Karate Yarıfinal Müsabakaları” (Ürgüp Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu)
  2. 9 Mart “80.Yıl Hanife Memiş AKSOY Rehabilitasyon Merkezinde Tedavi Gören Vatandaşlarımızla Bisiklet Sürme Etkinliği” (Ürgüp Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü)
  3. 24 Mart “Yaşlılar Haftasında Huzurevi Ziyareti” (80.Yıl Hanife Memiş AKSOY Rehabilitasyon Merkezi)
  4. 30 Mart“Tecrübe Konuşuyor Programı” (Ürgüp Sinema Salonu)
  5. 30 Mart – 2 Nisan “Okul Sporları, Satranç Grup Müsabakaları” (Turgut Özal Kültür Merkezi)
  6. 17-24 Nisan “Kredi Yurtlar Kurumu (KYK)  Voleybol Müsabakaları”(Ürgüp Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu)
Tüm Halkımız Davetlidir.
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.