banner461

Vali Becel, Nevşehirli Özel Sporcu Ünlü'yü makamında ağırladı

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, İtalya’da düzenlenen Down Sendrom Avrupa oyunlarında cirit atmada Avrupa 2'si, 1500 metrede Avrupa 3'sü olan Nevşehirli Milli sporcumuz Ramazan Ünlü'yü makamında kabul ederek tebrik etti.

banner15
Vali Becel, Nevşehirli Özel Sporcu Ünlü'yü makamında ağırladı
15 Ekim 2021 Cuma 14:46

banner517
banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, İtalya’da düzenlenen Down Sendrom Avrupa oyunlarında cirit atmada Avrupa 2'si, 1500 metrede Avrupa 3'sü olan Milli sporcumuz Ramazan Ünlü, antrenörü Tarkan Güney'i makamında kabul ederek tebrik etti.

Ziyarette AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'de, İtalya’da düzenlenen Down Sendrom Avrupa Oyunları'nda Nevşehir ve ülkemizi başarıyla temsil eden Nevşehirli Milli sporcumuz Ramazan Ünlü ile antrenörü Tarkan Güney'i tebrik ederek kutladı.

Milletvekili Açıkgöz; "İtalya’da düzenlenen Down Sendrom Avrupa oyunlarında cirit atmada Avrupa 2.’si, 1500 metrede Avrupa 3.’sü olan Milli sporcumuz, Gururumuz Ramazan Ünlü kardeşimizi ve antrenörü Tarkan Güney Hocamızı; Valimiz Sn İnci Sezer Becel ile tebrik edip, başarılarının devamını diledik" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.