banner461

Yurdum spor yapıyor projesi Nevşehir’de sürdürülüyor

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, KYK İl Müdürü Mehmet Sürücü ve Antrenörler ile birlikte KYK gençleri ile  buluşmalar devam ediyor.

banner15
Yurdum spor yapıyor projesi Nevşehir’de sürdürülüyor
09 Mart 2017 Perşembe 13:02

banner517
banner134
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, KYK İl Müdürü Mehmet Sürücü ve Antrenörler ile birlikte KYK gençleri ile  buluşmalar devam ediyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak  gençlerin taleplerini ve düşüncelerini alarak Tesislerdeki faaliyetlerden yaralanmalarının yanı sıra yurtlarımıza Antrenörler görevlendirerek çalışmalar başlatıldı.
Yurtlara yapılan spor ve kondisyon salonları da gençlerin kullanımına sunulmuş olmakla birlikte KYK da kalan gençlerinde Yurdum Spor Yapıyor projesi ile  spor alışkanlığı kazanarak fiziki ve sosyal gelişimlerine katkı sağlaması adına çalışmalarımız devam edecek.
Belirli periyotlarla gerçekleştirilen KYK ziyaretleri ile en son Nevşehir KYK Kız Yurdunda gençlere spor ve gençlik merkezi faaliyetleri hakkında bilgi verilerek söyleşi gerçekleştirildikten sonra pasta kesilerek 8 Mart Dünya Kadınlar Günleri de  kutlandı.


Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.