banner461

Elektronik Sigara

Elektronik sigaranın daha güvenli bir seçenek olduğu ortaya çıkmıştır.

banner15
Elektronik Sigara
04 Ekim 2017 Çarşamba 14:07

banner517
banner134
Elektronik sigaranın daha güvenli bir seçenek olduğu ortaya çıkmıştır. Normal sigaradan daha güvenli bir ürün olduğu ortaya çıkmıştır. Normal sigarayı bırakıp elektronik sigaraya geçen kişilerin daha az zarar gördüğü tespit edilmiştir. Böylece elektronik sigara daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Elektronik sigara ya geçmek isteyen kişiler mutlaka bu işlemi gerçekleştirmelidir. Böylece aynı tadı alıp az arar görebilirsiniz. Zararları ne kadar aza indirirseniz o kadar sağlıklı olacağınızı söylemek isteriz. Sizler de sağlığınız için elektronik sigaraya geçiş yapabilirsiniz. Araştırmalara göre elektronik sigara ile daha kolay bir şekilde sigara bırakılabileceği de belirlenmiştir. Sizler de bu şekilde sağlığınızı tekrar kazanabilme şansına sahip olacaksınız.

Bu sigaradaki nikotin miktarının normal sigaradan çok daha farklı olduğu tespitlenmiştir. Yani normal sigaraya göre daha az zarar vereceğini belirtmek isteriz. Son zamanlar da oldukça fazla kullanılmaya başlanan bu modeller kullanıcıların ilgisine tabii tutulmuştur. Artık çok moda olmuştur. Birçok kişi de bu sayede sigara bırakmayı başarmıştır. Sigaranın zararlarını en aza düşüren elektronik sigara ile sizler de sağlığınızı koruyabilirsiniz. Sağlıklı yaşam için normal sigaradan daha az kimyasal bulunduğu tespit edilmiştir. Elektronik sigara ile sizler de sigarayı toptan bırakabilir ve artık sağlıklı yaşama geçiş yapabilirsiniz. İngiltere de bulunan kanser araştırma merkezin de sigara içenler ve elektronik sigara içmeler teker teker araştırılmıştır. Sonuç olarak elektronik sigara içenler de daha az kanser riski bulunduğu tespit edilmiştir.

Elektronik sigaranın uzun süre kullanımın da etkisi değişmiştir. Yani bu araştırılarak tespit edilmiştir. Bu sigarada sıvı nikotin taşıyıcıları ve de aromalı ürünler kullanılmaktadır. Yanma yerine buharlaşma oluşmaktadır. Böylece duman da çıkmaktadır Yani normal sigaraya çok benzemektedir. Duman olarak görünen bu kısım aslında buhar ama sigara içenler bağımlı oldukları için bu buharı duman gibi hissetmektedir. Elektronik sigaralar da hayvan üzerine deneyler yapılmıştır. Bu deneyler sonucunda sizlere elektronik sigaranın nikotini açık bir şekilde belirtilmiştir. Elektronik sigara kullanımı ile sizler de sigaranın zararını en aza indirebilir ve kısa sürede sigara kullanımını bırakma şansını yakalayabilirsiniz. Detaylı bilgi için: http://www.elektroniksigara.us.com

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.