banner461

Açıkgöz: 'Kapadokya anlatılmaz yaşanır...'

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Kapadokya Alan Başkanlığı konferans salonunda düzenlenen "İller ve Destinasyonlar Tanıtım Çalışması" programına katıldı.

banner15
Açıkgöz: 'Kapadokya anlatılmaz yaşanır...'
30 Aralık 2020 Çarşamba 12:22

banner143
banner134

Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü öncülüğünde İlimizin Turizm'deki tanıtım paydaşları bir araya geldi.

Kapadokya Alan Başkanlığı konferans salonunda düzenlenen "İller  ve Destinasyonlar Tanıtım Çalışması" poğramına Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Turizm dernekleri, İlçe Belediyeleri, Dernekler gibi bir çok kurumdan yetkililer katıldı.

Pandemi kuralları dikkate alınarak yapılan toplantı, İlimizin Turizm potansiyelinin GoTurkey üzerinden Türkiye ve dünyaya daha etkin bir şekilde tanıtımı için neler yapılabileceği ortaya konuldu.

Görüş ve düşünceler karşılıklı istişare edildi. Toplantıda söz alan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Kapadokya anlatılmaz yaşanır" dedi.

Açıkgöz: 'Kapadokya anlatılmaz yaşanır...'

"İller  ve Destinasyonlar Tanıtım Çalışması" programında konuşan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz şu açıklamalarda bulundu: “İller ve Destinasyonlar Tanıtım Çalışması" kapsamında dünya markası Sevdamız Nevşehir’imizin dünyaya daha iyi tanıtılması adına hazirunumuzla bir araya geldik.

“Kapadokya Alan Başkanlığı’mızın kurulmasında korumak, yaşatmak ve tanıtmak önceliğimiz olmuştur. Desteklerini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’a, Kültür ve Turizm Bakanımıza, AK kadrolarımıza, Sn Valimize, Belediye Başkanlarımıza ve emeğini esirgemeyen herkese şahsım ve Nevşehir’imiz adına teşekkür ediyorum.

Kapadokya, Türk turizmimin lokomotifidir. Şifalı sıcak sularıyla Kozaklı’mızı, hoşgörü ve sevgi timsali Hacı Bektaş Veli’mizi dünyaya anlatarak, peribacaları, yeraltı ve yerüstü zenginleri, birbirinden güzel ve özel ilçelerimiz, Kayaşehir’imiz, sıcak hava balonlarımız, vadilerimiz, kültür miraslarımız ile destinasyon çeşitliliğimizi iyi tanıtacağız, Nevşehir ve Türkiye kazanacak. 

Sloganımızı tekrar hatırlatmak istiyorum. Kapadokya anlatılmaz;

Geleceğiz,
Göreceğiz,
Yaşayacağız,
Hayran kalacağız...” 
Toplantımız hayırlara vesile olsun inşAllah." ifadelerine yer verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.