banner461

Başkan Karaaslan, Uçhisarlı Turizmcilerle İstişare Toplantısı Yaptı

Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan,Uçhisar’da faaliyet gösteren turizm esnafıyla istişare ve bilgilendirme toplantısı yaptı.

banner15
Başkan Karaaslan, Uçhisarlı Turizmcilerle İstişare Toplantısı Yaptı
04 Ağustos 2017 Cuma 17:38

banner517
banner134
Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, Uçhisar’daki turizm esnafıyla bilgilendirme ve istişare toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya belediye meclis üyeleri, belediye personeli ve turizm esnafı katıldı.
Uçhisar Kalesi ve Kesek Meydanı’nda turistik işyeri bulunan esnafla, kasabanın o bölgesinde esnafın yaşadığı sorunlar, istekler, dilekler ve planlamalar hakkında istişarede bulunan Başkan Karaaslan, “Uçhisar Kalemiz her yıl onbinlerce yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Belediye olarak gelen misafirlerimize en iyi ve en kaliteli ortamı sağlamak adına çaba gösteriyoruz. Siz değerli esnafımızla burada toplanmamızın nedeni de işte bu. Kale civarında yaşanan sıkıntıları, esnafımızın bizden beklentilerini ve birlikte daha iyi bir hizmet için neler yapabileceğimizi konuşalım istedik.” dedi.
Toplantıya katılan esnafın tek tek sorun, öneri ve beklentileri dinlendi, iletilen sorunların çözümleri için hep birlikte fikir alış verişinde bulunuldu.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.