banner461

Dünya Rehberler Günü kutlu olsun!

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, 21 Şubat Dünya Rehberler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

banner15
Dünya Rehberler Günü kutlu olsun!
21 Şubat 2021 Pazar 15:53

banner517
banner134

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk; "Ülkemizin, #Kapadokya bölgemizin ve en önemlisi #MasalkentÜRGÜP’ümüzün tarihi, coğrafi ve kültürel mirasını tüm dünyadan gelen ziyaretçilere engüzel şekilde aktarıpturlarına eşlik eden tüm rehber dostlarımızın günlerini kutluyorum." dedi.

Başkan Aktürk mesajında şunları ifade etti; "Her yıl 21 Şubat günü tüm Dünyada olduğu gibi ülkemizde de kutlanmaktadır. Yerel yöneticiler olarak biz Belediye Başkanlarının ve siz değerli Turizm elçisi olarak gördüğümüz Rehberlerimizin Ülkemizin tanıtımı ve Turizm alanındaki kalkınmasında rolü ve önemi çok büyüktür. Ülkemize gelen turistlerin üzerinde bırakacağı maksimim olumlu intibanın baş mimarları sizlersiniz. Sizlerin başarısı ülkemizin Turizm ekonomisinin kalkınmasında, açılım ve atılım yapmasında büyük katkı sağladığının kanaati içerisinde olduğumu belirtmek isterim.

Bu vesile ile Ülkemizin dört bir yanında ve yurt dışında özveriyle emek vererek çalışan tüm Rehberlerimizin gününü kutluyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum."


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.