banner461

Durmaz, Ukrayna'da Kapadokya'yı tanıtıyor...

Türkiye’nin tek örnek turizm kooperatifi olarak Göreme Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Mustafa Durmaz, Ukrayna'nın başkenti Kiev'de düzenlenen 15/18 Haziran ticaret organizasyonu iş gezi proğramına katıldı.

banner15
Durmaz, Ukrayna'da Kapadokya'yı tanıtıyor...
19 Haziran 2021 Cumartesi 14:50

banner517
banner134

Ukrayna'nın başkenti Kiev'de düzenlenen 15/18 Haziran ticaret organizasyonu iş gezi proğramına Nevşehir Kapadokya Bölgesi adına Göreme Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Mustafa Durmaz katıldı.

Ticaret Bakanlığı mentorluğunda, Kooperatifler Birliği'nin daveti ile tarım, gıda teknoloji ve turizm alanında düzenlenen iş gezisi programına katılan  Kooperatif Başkanı Mustafa Durmaz yaptığı açıklamada, Ukrayna'ya yapmış olduğumuz ziyarette Ticaret Fuarı, Türkiye Ukrayna iş adamları derneği, Ukrayna Koparatifler Birliği, Ukranya Ticaret ateşimiz ve Ukrayna büyükelçimizle bir araya gelerek çeşitli temas ve istişarelerde bulunduklarını söyledi.

Başkan Durmaz, kooperatiflerin alanlarında Ukrayna ile ticaret ve turizmde yapılabilecek İşbirliklerinin görüşüldüğü toplantılarda Kapadokya Bölgemize duyulan llgi bizleri fazlasıyla memnun etti. Özellikle, UKRANYA Koparatifler Birliği Başkanı ve yöneticileri ile yapmış olduğumuz toplantı sonucunda bizlere çok sıcak karşılamada bulundular. Yapmış olduğumuz toplantı ve istişarelerde beraber ortak hareket etme kararı alarak, 200.000’den fazla çalışanına Kapadokya’nın tanıtımını yapacaklarını ve ayrıca iş birliği içerisinde olmayı planladıklarını ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.