banner461

Kapadokya'nın merkezi Nevşehir, ünlülerin rotası oldu

Kapadokya'nın merkezi Nevşehir, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy ve Rotahane ekibinin ‘Her Şehri Ünlülerle Geziyoruz’ projesine ev sahipliği yaptı.

banner15
Kapadokya'nın merkezi Nevşehir, ünlülerin rotası oldu
23 Kasım 2021 Salı 19:33

banner517
banner134

Türkiye’nin kültürel zenginliklerini tanıtmayı ve turizm konusunda bilinçlendirmeyi hedefleyen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy, Rotahane Programı kapsamında “Ünlülerle Türkiye’yi Geziyoruz” projesi kapsamında Nevşehir'e seyahat düzenledi.

“Ünlülerle Türkiye’yi Geziyoruz” Rotahane Programı kapsamında Nevşehir Kapadokya Bölgesine gelen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un eşi ve Proje Sahibi Pervin Ersoy'u Kapadokya'da Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel ile beraberinde Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz Ekici tarafından karşıladı.

Her şehri ünlüsüyle geziyoruz, Nevşehir Kapadokya seyahatinde…

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, ülkemizin tanıtımı amacıyla kurulan “Ünlülerle Türkiye’yi Geziyoruz” Rotahane Programı kapsamında ilimiz Nevşehir'e gelen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un eşi ve Proje Sahibi Pervin Ersoy Hanımefendi ile bir araya geldi. Nevşehir ve Kapadokya bölgesi tarihi, kültürü ve doğası ile değerlerini konuklarına anlatan Vali Becel günün anısına Turizm Bakanı Ersoy'un eşi Pervin Ersoy'a plaket takdim etti.

Vali Becel, Rotahane Programı kapsamında şehrimize gelen klarnet virtüözü Serkan Çağrı ve Okan Çabalar ile bir süre görüşerek sohbet etti.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.