banner461

'Kapadokya'nın Merkezi Ortahisar' tescillendi

Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş'in girişimleriyle Türk Patent ve Marka Kurumunca tescillenerek "Kapadokya'nın Merkezi Ortahisar" belgesini aldı.

banner15
'Kapadokya'nın Merkezi Ortahisar' tescillendi
26 Ağustos 2020 Çarşamba 14:27

banner517
banner134

Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş'in girişimleriyle Türk Patent ve Marka Kurumunca tescillenen "Kapadokya'nın Merkezi Ortahisar" dır belgesini aldı.

Kapadokya'nın Merkezi artık resmi olarak Ortahisar oldu

Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş yaptığı açıklamasında; "Kapadokya’nın Merkezi olduğumuzu biliyorduk ve bu durumu gerek sosyal medyada ve gerekse diğer platformlarda sürekli olarak paylaşıyorduk, şimdiyse belgelendirmiş olduk. Bundan sonra Kapadokya'nın Merkezi resmi olarak Ortahisar'dır." dedi.

Başkan Ateş açıklamasının devamında;" T.C. TÜRK PATENT ve MARKA KURUMU tarafından Kapadokya’nın Merkezinin Ortahisar olduğu resmen tescillenmiştir. Aylar süren çalışmalarımız ve girişimlerimiz sonucunda kasabamızın tanıtımına, prestijine ve ismine değer katan bu sonuca ulaşmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Ortahisarımıza hayırlı uğurlu olsun. Şimdi ise hedefimiz; bu etikete layık olmak için daha çok çalışıp, halkımıza ve kasabamıza gelecek misafirlerimize daha nitelikli hizmetler sunmak olacaktır" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.