banner461

Kapadokya Travel Turkey İzmir Fuarına Hazırlanıyor

Türkiyenin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuar & Konferansı 8 Aralık 2016 Perşembe günü, İzmir Uluslararası Fuar Alanında düzenlenecek törenle kapılarını 10.ncu kez açacak.

banner15
Kapadokya Travel Turkey İzmir Fuarına Hazırlanıyor
31 Ekim 2016 Pazartesi 18:44

banner517
banner134
Yurtiçi ve yurtdışı birçok katılımcı buluşmasını "Travel Turkey İzmir"de gerçekleştirecek. Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi, 10. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Kapadokya'da Yer Alacak!

Fuarda,  Kapadokya, KAPHİB aracılığıyla tanıtılacak. Kapadokya Turizm Altyapı Hizmet Birliği (KAPHİB) Müdürü Levent Ak, 8 Aralıkta başlayıp, 3 gün sürecek olan fuarda Kapadokya turizminin tanıtılacağını belirterek, "Travel Turkey İzmir"de güzel anlaşmalara imza atılacağına inandığını söyledi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ ve TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri Tic. A.Ş. ortaklığıyla düzenlenecek Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi'nin bu yıl yurt içindeki partneri Mersin, yurt dışındaki partneri ise Akabe.

8-11 Aralık 2016 tarihleri arasında düzenlenecek Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi, 4 gün boyunca turizmcileri bir araya getirecek. Fuara, Afganistan, Almanya, Bulgaristan, Cezayir, Güney Kore, Gürcistan, Hindistan, İran, K.K.T.C., Kenya, Kosova, Makedonya, Mısır, Özbekistan, Portekiz, Rusya, Sırbistan, Sudan, Suudi Arabistan, Tunus, Ürdün, Yunanistan ve Zimbabwe olmak üzere dünyanın 23 ülkesinden katılım sağlanacak.

2017 ANLAŞMALARI TRAVEL TURKEY İZMİR'DE BAŞLAYACAK

Her yıl olduğu gibi bu yılda THY’nin desteğiyle ‘B2B Hosted Buyer Programı’ kapsamında katılımcı firmalarla işbirliği yapmak için dünyanın önemli tur operatörleri ve seyahat acentelerinden satın almacılar fuarda ağırlanacak.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen 10. Travel Turkey İzmir’de, iç turizmin geliştirilmesi amacıyla her yıl uygulanan “Erken Rezervasyon Kampanyası”nın 2017 yılı lansmanı da yapılacak. İç turizmi canlandırmaya ve yerli turiste avantajlı fiyatlarla tatil yapma imkanı yaratmaya yönelik uygulanan Erken Rezervasyon Kampanyası, 2009 yılından bu yana turizm sektörüne katma değer sağlıyor.

Dünyadaki ekonomik ve siyasi gelişmeler nedeniyle zor günler geçiren turizm sektörüne canlılık getirecek fuar bünyesinde “B2B Hosted Buyer Programı” adı altında gerçekleştirilen ikili görüşmeler sonucunda yeni iş anlaşmaları yapılacak, sektör güven tazeleyecek. Erken rezervasyon kampanyası ile birlikte yapılacak iş görüşmelerinin yanı sıra son tüketici taleplerinin de sektörü canlandırması bekleniyor.

Fuar İzmir’de gerçekleşecek 10. Travel Turkey İzmir, A holünde belediyeler ve kalkınma ajanslarını, B holünde ise acente, otel ve operatörleri yer alacak. Fuar, 4 gün boyunca profesyonel ziyaretçiye açık olurken, son tüketici A holünü fuar boyunca, B holünü ise 10-11 Aralık 2016 tarihlerinde ziyaret edebilecek. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.