banner461

Kapadokya Üniversitesi Öğrenci Konseyi'nden Dinler'e Ziyaret

Kapadokya Üniversitesi Öğrenci Konseyi Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı İhsan Talha Şimşek ve Konsey Üyeleri, KAPTİD Başkanı, TÜROFED Başkan Yardımcısı ve Litvanya Cumhuriyeti Nevşehir Fahri Konsolosu Yakup Dinler'i Ürgüp'teki ofisinde ziyaret ettiler.

banner15
Kapadokya Üniversitesi Öğrenci Konseyi'nden Dinler'e Ziyaret
17 Şubat 2021 Çarşamba 16:15

banner517
banner134

Kapadokya Üniversitesi Öğrenci Konseyi Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı İhsan Talha Şimşek ve beraberinde Konsey Başkan Yardımcısı Belinay Şimşek, Genel Sekreter Meyra Buran, Eğitim Sorumlusu Özcan Selçik, Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KAPTİD) Başkanı, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı ve Litvanya Cumhuriyeti Nevşehir Fahri Konsolosu Yakup Dinler'i Ürgüp'teki ofisinde ziyaret ettiler.
Gerçekleşen ziyarette Öğrenci Konseyinin faaliyetleri hakkında bilgiler verildi, öğrencilerin sorunları, yapılan sosyal, kültürel, sportif faaliyetlerle öğrencilere yönelik yapılması hedeflenen projeler görüşüldü.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KAPTİD) Başkanı Yakup Dinler yaptığı açıklamasında; "Paydaşı olmaktan hep onur duyduğum; kısa bir süre ders verme şerefine de ulaştığım Kapadokya Üniversitesi'nin Öğrenci Konseyi'ni çalışma ofisimde ağırlama şansına sahip oldum. Pandemi etkilerinin geçip eski normalimize yaklaştığımızda Talha, Belinay, Meyra, Özcan ve bu arkadaşlarımızın temsil ettiği binlerce öğrencinin hem KÜN'ün hem de muhteşem coğrafyamız Kapadokya'nın tadını derslerini ihmal etmeden keyifli etkinliklerle çıkartabilmelerini umuyorum. Nazik ziyaretleri için tekrar teşekkür eder, böylesine önemli bir yükün altına girme inisiyatifi aldıkları için kendilerini tebrik eder; her daim destekçileri olacağımızı belirtmek isterim." dedi.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.