banner461

KAPTİD Başkanı Dinler'le Turizmde istihdam toplantısı

Nevşehir İşkur, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Denetim Serbestlik Müdürlüğü ile birlikte Kapadokya Otelciler ve İşletmeciler Derneği Başkanı (KAPTİD) Yakup Dinler'i  Ziyaret etti.

banner15
KAPTİD Başkanı Dinler'le Turizmde istihdam toplantısı
09 Şubat 2018 Cuma 14:20

banner517
banner134
Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Müdürü Arif Sıddık Barata, Milli Eğitim Müdürü Murat Demir ve Denetim Serbestlik Müdürü Nuh Kaplan ile birlikte İstihdama yönelik ortak düzenlenecek proje kapsamında Kapadokya Otelciler ve İşletmeciler Derneği Başkanı (KAPTİD) Yakup Dinler'i Ziyaret etti.

Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Müdürü Arif Sıddık Barata," Turizm bölgelerindeki turizm işletmelerine yönelik geçen yıl başlayan teşviklerin bu yıl da artarak devam edecek. Hizmet sektörümüz, turizmimiz bu imkanlardan istifade etmiş olacak" dedi. 

Müdür Barata, Bu kapsamda KAPTİD  Başkanımız Yakup Beyle birlikte istihdama yönelik yapmayı planladığımız ortak proje hakkında istişarelerde bulunduk. Oldukça verimli bir görüşme oldu. Misafirperverliklerinden Dolayı Sayın Dinler'e Teşekkürler" dedi.

KAPTİD Başkanı Yakup Dinler'de, "Sayın Müdürlerimizin ziyaretleri için çok teşekkür ederim. Güzel bir proje yolda" dedi.



 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.