banner461

Vali Becel'den TÜRSAB Kapadokya Temsilciliğine Ziyaret

Kapadokya Alan Başkanı ve Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Kapadokya Bölge Temsil Kurulu Ürgüp ofisine ziyarette bulundu.

banner15
Vali Becel'den TÜRSAB Kapadokya Temsilciliğine Ziyaret
12 Ocak 2021 Salı 11:35

banner143
banner134

Kapadokya Alan Başkanı ve Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Kapadokya Bölge Yürütme Kurulu Başkanı Talip Aldemir ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Kapadokya Bölge Yürütme Kurulu Başkanı Talip Aldemir, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) turizm çalışmaları ve projeleri ile pandemi sürecinde 2021 yılı Kapadokya turizmi beklentileri ile turizmcilerin sorunları hakkında Vali Becel’e bilgiler verdi.

Vali Becel ise, Nevşehir ekonomisinde Kapadokya turizminin önemli bir kaynak olduğunu belirterek, turizmin geliştirilmesi konusunda turizm sektör temsilcileri ile işbirliği içerisinde çalışmaların önemini dile getirdi, 2021 yılı turizm sezonunun iyi geçmesi temennisinde bulundu.

Başkan Aldemir, Vali Becel’e, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

Ziyarette Vali Becel'e Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı ve Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz Ekici'de eşlik ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.