banner461

Yakup Dinler, Özyeğin Üniversitesinde seminer verdi

KAPTİD Başkanı Yakup Dinler, İstanbul Özyeğin Üniversitesi'nin davetlisi olarak katıldığı proğramda öğrencilere Kapadokya’yı ve Ürgüp Kayakapı’yı anlattı.

banner15
Yakup Dinler, Özyeğin Üniversitesinde seminer verdi
13 Ekim 2017 Cuma 13:36

banner517
banner134
KAPTİD Başkanı Yakup Dinler, İstanbul Özyeğin Üniversitesi'nin davetlisi olarak katıldığı Seminer dersi proğramında Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu öğrencilerine Kapadokya’yı ve Ürgüp Kayakapı’yı anlattı.

KAPTİD Başkanı Yakup Dinler seminer sonrasında sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklamasında; "12 Ekim 2017 tarihi hep anılarımda yer edinecek bir tarih olarak kalacak, çünkü Bilkent Üniversitesi’nden mezun olduktan tam 13 yıl sonra ilk defa Power Point kullanarak bir sunum gerçekleştırdim . Özyeğin Üniversitesi gibi şahane bir bilim yuvasının Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Otel Yöneticiliği ve Gastronomi / Mutfak Sanatları bölümlerinden yaklaşık 150 öğrenci arkadaşa Kapadokya’yı ve Kayakapı’yı anlattım, sorularına cevap vermeye çalıştım.Beni konuşmacı olarak davet eden başta Okul Müdürü Teoman Alemdar Hocama ve Tekin Ertan Hocama (ki her ikiside Bilkent’ten Hocalarım olur) ve OZU’nun tüm değerli bireylerine teşekkür ederim. Çok ama çok keyifli bir 2 saat idi "dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.