banner461

Cemil Usta’dan sağlık çalışanlarına teşekkür

Nevşehir Mahmud Sami Ramazanoğlu Vakfı İl Temsilcisi Cemil Usta, sağlık çalışanlarına yönelik teşekkür mesajı yayımladı.

banner15
Cemil Usta’dan sağlık çalışanlarına teşekkür
24 Kasım 2020 Salı 14:08

banner143
banner134

Nevşehir Mahmud Sami Ramazanoğlu Vakfı İl Temsilcisi Cemil Usta yaptığı açıklamasında; "Pek kıymetli kardeşlerimiz, müptela olduğumuz covıd-19 salgını nedeniyle gece gündüz insanlarımızın sağlığı için ciddi mücadele eden sağlık çalışanlarımıza, başhekiminden, aşçısına kadar bütün personellere yürekten teşekkür ediyorum. Bu kardeşlerimize karşı bizlerin de nezaketimizi bozmadan yardımcı olmamız insani bir görevimizdir. Kendilerine Dua etmemiz hatta bütün ümmete dua etmemiz insani ve islami görevimizdir. " dedi.

Mahmut Sami Ramazanoğlu Vakfı İl Temsilcisi Cemil Usta, ayrıca bu vesile ile “Ben ancak bir muallim/öğretmen olarak gönderildim” buyuran Peygamber Efendimiz ’in rehberliğinde ilim, irfan ve değerli tecrübeleriyle nesillerimizin yüreğine dokunarak geleceklerini inşa eden, emektar öğretmenlerimizin ve tüm öğreticilerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü tebrik eder; kendilerine sağlık, sıhhat afiyet ve başarılar dilerim.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.