banner461

Nevşehir'de Çocuklar 'Evde Canım Sıkılıyor' Akımı Başlattı

Nevşehir'de hafta sonu kısıtlamasını evlerinde geçiren ve canı sıkılan çocuklar "evde canım sıkılıyor" akımını başlattı.

banner15
10 Ocak 2021 Pazar 19:16

banner143
banner134

Aylardır devam eden koronavirüs salgını ve beraberinde getirilen kısıtlamalar nedeniyle vatandaşları değişik içerikler üretmeye itiyor. Bunlardan sonuncusu da bu akşam Nevşehir merkezinde yaşandı.

Nevşehir'de hafta sonu kısıtlamasını evlerinde geçiren ve canı sıkılan çocuklar "evde canım sıkılıyor" akımını başlattı.

Nevşehir merkez Esentepe mahallesinde bir apartmanın penceresinden çıkıp "evde canım sıkılıyor" diye bağıran 4 yaşındaki Almina'ya karşılık anında verilmesi komik anlar yaşattı.

Söz konusu videoda, "Evde canım sıkılıyor" diye bağıran 4 yaşındaki minik Almina'ya, mahalledeki komşusundan '"Benim deee" yanıtı geliyor. 

Sosyal medya üzerinde sık sık yaşanan, çocuklar arasında ise ilk defa Nevşehir'de yaşanan bu olay kısa sürede olsa can sıkıntısına çözüm oldu.

4 yaşındaki minik Almina'nın başlattığı "Evde canım sıkılıyor" akımına komşu çocukları Arda, Aras, Mustafa, Elçin ve Eylül'de katılarak '"Benim deee" diye karşılık vermesi cocuklar için eğlence haline geldi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.