banner461

Nevşehir'de köpek oteli açıldı

Hayvanseverlere müjde! Nevşehir'de köpeklere yönelik hizmet verecek otel açıldı.

banner15
Nevşehir'de köpek oteli açıldı
09 Mayıs 2022 Pazartesi 12:19

banner517
banner134

Nevşehir Köpek Oteli'nde, hayvanseverlerin tatile giderken ya da iş nedeniyle şehir dışına çıktıklarında bıraktıkları hayvanlarına hem bakılacak hem de eğitilecek.

Nevşehir merkezde bulunan 4 dönümlük arazi üzerine düşünülmüş projede köpek oteli olarak kullanıma hazır eden Nevşehir köpek oteli açıldı.

Hizmete gire Nevşehir köpek otelinde şuan için; 
*Gündüz bakım  kreş,
*Gece bakım kreş,
*Tüm gün bakım ve konaklama ,
*Sosyallik,
*Enerji atmak için oyun alanları ile,

Tam olarak köpekler için düşünülmüş eğlenceli ve mutlu olabilmek adına her olanak sağlandı.

Otelin sadece konaklama için kullanılmadığını vurgulayan Emre Erdoğmuş, FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamasında otelin köpek eğitmenin şehir dışındaki işleri bittikten sonra otelde köpek eğitimi vereceklerini açıkladı.

Yabancılar ve Türk vatandaşları tatile giderken  köpeklerini rahatlıkla bu otele bırakabileceklerini dile getiren otel  yönetimi 'Hayvanlarınızı sokağa bırakmak yada hapis gibi evde bırakmak yerine güvenle emanet edebilecekleri yer olarak Nevşehir pati otelini işaret olarak gösterdi.

Köpek oteli yönetimi tarafından, koruyucu aile olmak isteyen sokaktan köpek sahiplenip ama evlerine alamayanlar bahçesi olmayan kişilere çok uygun fiyatlarla koruyucu aile olma imkanı sağlandı.

4 dönümlük arazide sadece köpek oteli hizmeti değil kedi oteli hizmeti ve hayvanseverlerin piknik yapabilmeleri ve kendi hayvan dostlarıyla beraber vakit geçirecekleri mesire alanları düzenleyeceklerini de açıklayan Yönetim Kurulu Başkanı Emre Erdoğmuş, "Hedeflerinin tamamen hayvan dostları ve bu dostlarımızın ailelerinin mutlu geçirebilecekleri bir alan inşaa etmek istiyoruz" dedi.

Emre Erdogmuş açıklamasının devamında, ailesi olmayan sokak canlarının da her zaman yanında olacağını ve gelir elde ettikleri bütçeninde bir kısmını Nevşehir pati derneğine aktaracağını ve dernek yönetimi ile sokak canlarının yanında olacağını açıklayarak sözlerine son verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.