banner461

Ürgüp Belediyesi Tiyatro Kursuna Yoğun İlgi

Ürgüp Belediyesi Tiyatro Kursunda eğitimler başladı.

banner15
Ürgüp Belediyesi Tiyatro Kursuna Yoğun İlgi
24 Haziran 2019 Pazartesi 18:57

banner134

Ürgüp Belediyesi tarafından Kültür ve Sosyal etkinlikler kapsamında yaz tatili sebebiyle 7-14 yaş grubu çocuklar için tiyatro kursu açıldı. 1 hafta süreyle kayıt alınan kursa Ürgüplü vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Bugün başlayan kursa 80 kayıt alındı. 4 grup şeklinde devam edecek 09-11 / 11:00-13:00 / 13:00-15:00 ile 15:00-17:00 saatleri arasında 4 farklı grupta eğitimler verilerek çocuklar sahne için hazırlanacak.

Kursta doğaçlama-Mimik, Tiyatro Tarihi –Oyun İncelemesi, Diksiyon, Hareket, Tiyatroda Ritim ve Ses dersleri gibi konuların ele alınarak skeç ve çocuklara yönelik tiyatral gösteriler sahnelenecek.

Kursun ilk gününde Ürgüp Belediyesi Sinema salonunda kursiyerleri ziyaret eden Ürgüp Belediye Başkanı Ecz. Mehmet Aktürk, başarılı bir kurs dönemi dileyerek, sosyal ve kültürel etkinliklerin artarak devam edeceğini tiyatroya bu ilgi ve alakanın memnuniyet verici olduğunu ifade etti. Sinema salonunda ve Turgut Özal Kültür Merkezinde devam edecek tiyatro kursu Mükremin Çelebi ile İrem Melis Maden tarafından verilecek.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.