banner461

Ürgüp'ü yasa boğan genç gözyaşları arasında toprağa verildi

Ürgüp ilçemiz Taşkınpaşa Köyünde meydana gelen traktör kazasında yaşamını yitiren 20 yaşındaki Mustafa Kutlar gözyaşları arasında toprağa verildi.

banner15
Ürgüp'ü yasa boğan genç gözyaşları arasında toprağa verildi
14 Ağustos 2022 Pazar 15:46

banner517
banner134

Ürgüp ilçemiz Taşkınpaşa Köyünde meydana gelen traktör kazasında yaşamını yitiren 20 yaşındaki Mustafa Kutlar'ın cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Taşkın Paşa köyünde toprağa gözyaşları arasında verildi.

Taşkınpaşa Köyünden Adem oğlu Mustafa Kutlar'ın vefatı tüm köyü yasa boğdu.

Alınan bilgilere göre, Bu sabah saatlerinde Ürgüp ilçesine Taşkınpaşa köyü dağ mevkiisindeki tarlasına saman balyası yüklemek için giderken kullandığı traktörün devrilmesi sonucu altında kalan 20 yaşındaki Mustafa Kutlar olay yerine hayatını kaybetti.   

Taşkınpaşa köyünü yasa boğan olayda, Kutlar ailesinin üç çocuklarından en büyüğü olduğu bildirilen ve çiftçilikle uğraşan 20 yaşındaki Mustafa Kutlar'ın askere gitmeye hazırlandığı öğrenildi. 

Allah Rahmet Eylesin.

FİB Haber Merkezi olarak Merhuma Allah’tan Rahmet Kederli ailesine ve sevenlerine Başsağlığı dileriz.

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun 

“Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz”

Açıklaması:

Sabredenler o kimselerdir ki, kendilerine bir sıkıntı, veya bir belâ veya hoşa gitmeyen bir şey geldiğinde:  “Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz” derler. Yani bu davranışlarıyla Allah’a döneceklerini ifade eder, kendilerinin Allah’ın kulları olduklarını, Onun, dilediğini yapabileceğim kabul ederler.

12.08.2022Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.