banner461

Vali Becel, Nevşehirli şehit aileleri ve gazilerini yalnız bırakmıyor

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir'deki gazileri ve şehit ailelerini yalnız bırakmıyor...

banner15
Vali Becel, Nevşehirli şehit aileleri ve gazilerini yalnız bırakmıyor
27 Mart 2021 Cumartesi 15:46

banner517
banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel,1983 yılında Kayseri'de geçirdiği trafik kazasında şehit düşen Er Kazım Köktaş'ın ailesine ziyarette bulundu.

Nevşehir İl Jandarma Komutanı Hüsamettin Erol, Emniyet Müdürü Mehmet Artunay ile Nevşehir Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin Şener'in de eşlik ettiği ziyarette, Vali Sezer Becel, Şehit Kazım Köktaş'ın ailesinin, istek ve taleplerini dinledi ve şehit aileleriyle her zaman beraber olmaya özen gösterdiklerini dile getirerek, tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diledi.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, 1994 Muş'ta vatani görevini yaparken çıkan çatışmada Gazi olan Bekir Türkoğlu ve ailesini evlerinde ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette, Devletimizin Şehit ve Gazi ailelerinin daima yanlarında olduğunu ifade eden Vali Sezer Becel, Gazi Bekir Türkoğlu ve ailesini ile bir süre sohbet etti ve istek ve taleplerini dinledi.

Gazi ve şehit aileleri, ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek Vali Sezer Becel'e nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür ettiler..


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.