banner461

Açıkgöz: 'Sağlık Kahramanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Ecz. Mustafa Açıkgöz, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

banner15
Açıkgöz: 'Sağlık Kahramanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun'
14 Mart 2021 Pazar 18:48

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ecz. Mustafa Açıkgöz14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda şunları ifade etti; 

Toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına gece gündüz demeden insanlık için fedakârca hizmet veren değerli hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Küresel Koronavirüs salgınına karşı yeni ulusal tedbirlerin karara bağlanmasında etkin ve başarılı çalışmalar yürüten başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya ve fedakâr tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Sağlık ordumuzun fedakârlığıyla, sürekli yenilerini hizmete aldığımız, kapasitelerini arttırdığımız hastanelerimizle ve güçlü altyapımızla sağlık alanında destan yazdık. Bu destanın başkahramanları sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Bu destansı kahramanlıklarını hiçbir vakit unutmayacağız. Bu çalışmalarla Türkiye’nin risklere karşı güven düzeyi daha da artmıştır. Fedakâr sağlık ordumuza; tedbirlere uyarak yardım etmek, iş yüklerini hafifletmek ve vefa borcumuzu ödemek 84 milyon vatandaşımızla hepimizin elindedir. Sağlıklı günlere hep birlikte kavuşacağız. Vatandaşlarımıza ve tüm dünyaya, sağlıklı günler diliyorum.
Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ
AK PARTİ Nevşehir Milletvekili
TBMM Başkanlık Divanı Üyesi


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.