banner461

Aksoy: 'Derinkuyu İlçemiz Cazibe Merkezi Olacak'

Nevşehir'in Derinkuyu İlçesinde üç farklı yerinde Belediye Başkanı Bülent Aksoy tarafından yaptırılan "Dünyanın En Büyük Yeraltı Şehri" yazılı Derinkuyu tabelaları yerli ve yabancı turistler tarafından ilgi gördü.

banner15
Aksoy: 'Derinkuyu İlçemiz Cazibe Merkezi Olacak'
08 Kasım 2019 Cuma 17:20

banner134

Nevşehir Kapadokya bölgesinin yeraltı kentleri ile ünlü Derinkuyu İlçesinde üç farklı yerinde Belediye Başkanı Bülent Aksoy tarafından yaptırılan "Dünyanın En Büyük Yeraltı Şehri" yazılı Derinkuyu tabelaları yerli ve yabancı turistler tarafından ilgi gördü. Yeraltı şehrinde gezilerini tamamlayan turistler gezi sonu ilçemizden ayrılmadan önce meydanda bulunan türkçe ve ingilizce olarak "Dünyanın En Büyük Yeraltı Şehri" yazılı Derinkuyu tabelası önünde hatıra fotoğrafı çektiriyorlar.

VATANDAŞLARIMIZLA İLÇEMİZİ GELECEK ON YILLARA HAZIRLIYORUZ

Halk ile diyalogun önemine vurgu yapan Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy; “Dayanışmanın en güzel örneğini teşkil eden esnaflarımızı sürekli ziyaret ederek, vatandaşlarımızın muhabbetlerine ortak oluyoruz. Onlara hayırlı işler, bereketli kazançlar dilediğimiz ziyaretlerimizde vatandaşlarımızla da hasbihal ederek gönüllerini kazanıyoruz. Hayallerimizi süsleyen Derinkuyu ilçemizi gelecek on yıllara hazırlarken, prensip olarak da vatandaşlarımızla birlikte hareket ediyoruz. Attığımız her adımı gönül birlikteliğiyle atıyoruz. Bu ilçe hepimizin ortak sevdası ve ortak paydasıdır. Bu ilçede güçlü kardeşlik bağlarıyla, gönül gönüle hizmet sözümüz var. Gönül ve güç birlikteliğiyle İlçemizi kalkındırarak tam anlamıyla cazibe merkezi haline getireceğiz.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.