banner461

Altyapısı Yenilenen Nar Caddesi Sıcak Asfaltla Buluştu

Altyapısı Yenilenen Nar Caddesi Sıcak Asfaltla Buluştu

banner15
Altyapısı Yenilenen Nar Caddesi Sıcak Asfaltla Buluştu
13 Temmuz 2020 Pazartesi 13:55

banner143
banner134

Belediye Başkanı Rasim Arı’nın başlattığı altyapı hamlesi çerçevesinde milyonlarca liralık yatırımla şehrin birçok noktasının altyapısını yenileyerek sıcak asfalt serimi gerçekleştiren Nevşehir Belediyesi, yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Belediye ekipleri son olarak altyapı çalışmalarını tamamladığı Nar Caddesi’nde sıcak asfalt serimi gerçekleştirdi.

Nevşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Nar Caddesi’nde sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

Asfalt serimi sırasında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Rasim Arı, şehrin ana arterlerinden birisine daha yakışır bir çalışma gerçekleştirdiklerini belirterek, “İnşallah vatandaşlarımız rahat ve huzur içinde bu güzel yatırımları kullanacak, hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Bir süre önce başlatılan çalışmalarla parke taşları sökülen caddenin içme suyu ve kanalizasyon hattının tamamen yenilenerek burada ilk kez yağmur suyu hattı döşendiğini kaydeden Arı, modern bir altyapıya kavuşturulan caddenin yaya kaldırımlarının da belediye ekiplerince modern bir hale getirildiğini ifade etti.

Şehrin birçok noktasında gerçekleştirilen altyapı ve sıcak asfalt serim işlemlerine program dahilinde aralıksız devam edeceklerini vurgulayan Arı, “Nevşehirlilere altyapı sorunu çözmek için söz vermiştik ve şimdi bu sözümüzü yerine getiriyoruz. Şehrimizin geleceği için bu yatırımları yapmaya mecburduk. Yaptığımız altyapı şehrimize uzun yıllar hizmet edecek. Vatandaşlarımız ve esnaflarımız da bunu bildikleri için sıkıntılara göğüs gerdiler, bize destek oldular. Çalışmalar esnasında toz oldu, çamur oldu hemşehrilerim sabır gösterdi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da birçok bölgede bu çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Artık bu şehrin altyapı problemi olmayacak.” diye konuştu.

Nar Caddesi’ndeki esnaflar ise çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanı Rasim Arı’ya teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.