banner461

Bağcı, İlbank Genel Müdürü ile Kavak yatırım ve projelerini görüştü

Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, kapsamlı bir yatırım programı için Ankara’da bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

banner15
Bağcı, İlbank Genel Müdürü ile Kavak yatırım ve projelerini görüştü
28 Ekim 2020 Çarşamba 21:20

banner517
banner134

İlk olarak TBMM'de Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe'yi ziyaret eden Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, ardından da yatırım projeleri hakkında istişarelerde bulunmak üzere, İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük’ü makamında ziyaret etti.

İlbank Genel Müdürü Büyük ile Kavak kasabası yatırım ve projelerini görüştü ...

Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, ziyarette alt ve üstyapı çalışmaları için ödenek talebi konularında istişarelerde bulundu.

Genel Müdür Yusuf Büyük’le belediyenin çalışmaları, Kavak kasabasında uygulanması planlanan projeler ve çeşitli konularda karşılıklı görüş alış verişinde bulundu.

Ziyaretin ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Bağcı, "gelişen ve değişen Kavak kasabamız adına Ankara ziyaret ve temaslarının oldukça verimli geçtiğini belirtirken inşallah kasabamız yeni yatırımlarla hak ettiği hizmete kavuşacaktır." dedi.

Ankara temaslarının çok güzel geçtiğini aktaran Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, “Bugün Belediye Başkanı arkadaşlarım ve AK Parti Milletvekilimiz Yücel Menekşe ile Ankara'da kasabamızın sorunları hakkında görüşmeler yaptık. Kavak kasabamıza yapılacak yatırımlar açısından çok verimli görüşme oldu. Bizleri misafir eden başta İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük’e ve değerli hemşehrimiz Milletvekilimiz Yücel Menekşe'ye Kavak kasabam adına teşekkür ediyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.