banner461

Başkan Aktürk, Meslektaşlarının Eczacılar Gününü Kutladı

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk 14 Mayıs Eczacılar Günü olması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

banner15
Başkan Aktürk, Meslektaşlarının Eczacılar Gününü Kutladı
14 Mayıs 2022 Cumartesi 12:55

banner517
banner134

14 Mayıs Dünya Eczacılar Günü dolayısıyla açıklamada bulunan Ürgüp Belediye Başkanı Eczacı Mehmet Aktürk, meslektaşlarının gününü kutladı.

Başkan Aktürk mesajında: “Sağlık hizmеtlеrinin ayrılmaz bir parçası olan, özveri vе gayrеt içеrisindе görеvlеrini yapan başta ilçemiz Eczacıları ve personelleri olmak üzere tüm Eczacılarımızın Günü’nü kutluyorum.” Dedi.

Eczacılığın sağlık hizmetlerinin aksamadan yürütülmesi açısından çok önemli bir meslek olduğunu belirten Başkan Aktürk “Eczacılar, eczacılık hizmetlerinden halkımızın en iyi şekilde yararlanabilmesini temin ederek bu hizmetlerin kesintisiz olarak verilebilmesini sağlamaktadır. Vatandaşlarımızın sağlık hizmetini almalarında çok önemli ve kutsal bir görevi üstlenen, gece gündüz büyük bir özveri ile hizmet veren İlçemizdeki ve Ülkemizdeki tüm Eczacı meslektaşlarımın 14 Mayıs Eczacılar Gününü kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.” dedi.

52. Bölge Nevşehir Eczacı Odası tarafından düzenlenen proğrama katılan Ürgüp Belediye Başkanı Ecz. Mehmet Aktürk; "52. Bölge Nevşehir Eczacı Oda’mızın 14 Mayıs Eczacılar Günü sebebiyle düzenlemiş olduğu programa kıymetli eşim aynı zamanda meslektaşım Melahat Hanımefendi ile birlikte katılarak Ürgüp’ümüzde, hizmette 25.Yılını tamamlayan Eczacı meslektaşlarımın plaketlerini takdim ettik." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.