banner461

Başkan Aktürk’ten, Ürgüp'e Dev Spor Yatırımları Müjdesi!

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, gençlere ve Ürgüplülere, tenis kortundan, Yarı olimpik yüzme havuzuna, açık halı sahalarından, Basketbol, Futbol Ve Voleybol sahalarına dev spor tesisleri müjdesi verdi.

banner15
Başkan Aktürk’ten, Ürgüp'e Dev Spor Yatırımları Müjdesi!
20 Haziran 2021 Pazar 17:39

banner517
banner134

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Ürgüp'te yapılması planlanan "Milet Bahçesi Spor Alanı Konsept Projesi'nin Gençlik ve Spor Bakanlığı' nın %100 hibe desteğiyle yapılacağının müjdesini verdi.

Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile yaptığı görüşmenin ardından tenis kortundan, Yarı olimpik yüzme havuzuna, açık halı sahalarından, Basketbol, Futbol Ve Voleybol sahalarına dev yatırım müjdesini "Ürgüp’lü Hemşehrilerimize Büyük Müjde…" başlığı ile duyurdu.

Başkan Aktürk, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında şunları ifade etti; 

"Ürgüp Millet Bahçesi Spor Alanı Konsept Projemiz %100 Hibe Aldı.

İlçemizde yapılacak toplam alanı 223 bin m2 olan Ürgüp Millet Bahçesi Projesi kapsamındaki, 13 bin m2’lik alan üzerinde kurulacak “Milet Bahçesi Spor Alanı Konsept Projesi” Gençlik ve Spor Bakanlığından %100 hibe alarak gerçekleştirilecek.

İlçemizde yapılacak olan Spor Alanı Kompleksi içerisinde” Bir Adet Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Bir Adet Kapalı Ve 
Açık Halı Sahaları,
Tenis Kortu, 
Basketbol, Futbol Ve Voleybol” sahaları yer alacak.

Projemizin gerçekleşmesinde başta Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Kasapoğlu olmak üzere, Valimiz İnci Sezer Becel, İl Başkanımız Ali Kemikkıran, Milletvekillerimiz Mustafa Açıkgöz , Yücel Menekşe‘ye vermiş oldukları destek ve katkı için teşekkür ediyorum. Sizler Herşeyin Engüzeline Layıksınız Ve Bizler Sizin İçin Gece Gündüz Mücadele Etmeye Devam Edeceğiz…" dedi.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.