banner461

Başkan Arı, JAKEM’de Düzenlenen Kurs Kapanış Törenine Katıldı

Jandarma At ve Köpek Eğitim Merkezi (JAKEM) Komutanlığı’nda 2019 yılı 1. dönem branş köpeği ve kullanıcısı kursu kapanış töreni düzenlendi. Törene Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’da katıldı.

banner15
Başkan Arı, JAKEM’de Düzenlenen Kurs Kapanış Törenine Katıldı
27 Haziran 2019 Perşembe 18:06

banner134

JAKEM’de düzenlenen 2019 yılı 1. dönem branş köpeği ve kullanıcısı kursunu başarılı ile tamamlayan kursiyerlere sertifikalarının verilmesi nedeniyle düzenlenen tören saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Kursiyerlerin ve JAKEM Komutanı Jandarma Albay Ercan Altın’ın konuşmaları ile devam eden törende daha sonra bomba arama ve mayın, narkotik, arama-kurtarma ve özel operasyon konularında eğitim alan köpeklerin gösterileri ilgiyle izlendi.

Gösteri sonrasında kursu başarıyla tamamlayan askeri personellere sertifikaları verildi.

Programa; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Cumhuriyet Başsavcısı A. Kürşat Şahin, Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı,İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Yüksel Yiğit, JAKEM Komutanı Jandarma Albay Ercan Altın, daire müdürleri, askeri erkan ve davetliler katıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.