banner461

Başkan Arı, YKS’ye Girecek Öğrencilere Başarı Diledi

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, üniversiteye giriş için hafta sonu gerçekleştirilecek olan YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) maratonuna katılan öğrencilere başarı diledi.

banner15
Başkan Arı, YKS’ye Girecek Öğrencilere Başarı Diledi
14 Haziran 2019 Cuma 15:30

banner134

Belediye Başkanı Rasim Arı yaptığı açıklamada, hafta sonu gerçekleştirilecek olan YKS ile ilgili Nevşehir Belediyesi tarafından bir dizi önlemler alındığını belirtti. Sınava girecek olan adayların dikkat dağınıklığı yaşamaması için sınav bölgelerine yakın alanlarda yapılan inşaat çalışmalarının sınav bitimine kadar durdurulacağı belirtilen Arı, okul çevrelerindeki gürültü kirliğine karşı da Zabıta ekiplerinin denetimlerini sıklaştıracaklarını kaydetti.

Sınava girecek olan tüm adaylara başarılar dileyen Arı: “Önlerinde önemli bir basamak olan üniversite sınavının her bir gencimiz için hayırlı kapılar açmasını temenni ediyorum. Çalışan, azimle dört yılını bunun için harcayan gençlerimizin Allah’ın izniyle bu sınavı hakkıyla geçeceğinden hiç şüphem yok. Adayların sınavda bulundukları sürece okul çevrelerinde seyyar satıcıların ses ve gürültü yapmalarına izin verilmeyecek. Belediye ekipleri tarafından sürekli denetimler gerçekleştirilerek ve öğrencilerin sağlıklı ve huzurlu bir ortamda sınav sürelerini geçirmeleri sağlanacak. Vatandaşlarımızdan da öğrencilerin rahat bir ortamda sınav geçirebilmeleri için duyarlı olmalarını istiyoruz.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.