banner461

Başkan Arı’dan Şehit Tahsin Sarıtosun İçin Taziye Mesajı

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Barış Pınarı Harekatı’nda şehit olan Nevşehirli Uzman Onbaşı Tahsin Sarıtosun için taziye mesajı yayımladı.

banner15
Başkan Arı’dan Şehit Tahsin Sarıtosun İçin Taziye Mesajı
28 Ekim 2019 Pazartesi 09:45

banner134

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye'de gerçekleştirdiği Barı Pınarı Harekâtı sırasında Rasulayn’da roketli saldırı sonrası ağır yaralanan ve kaldırıldığı Ş.Urfa Araştırma Hastanesinde şehit olan Uzman Onbaşı Tahsin Sarıtosun için taziye mesajı yayımlayan Belediye Başkanı Arı, Türkiye Cumhuriyeti'nin yurt içinde ve yurt dışında tüm hain terör örgütlerine karşı verdiği mücadelenin kararlılıkla sürdüğünü söyledi. Devletin bekası için canını hiçe sayarak kahramanca çarpışan tüm vatan evlatlarını saygı ve minnetle andığını kaydeden Arı, "Vatanımızın bütünlüğü, milletimizin birlik ve beraberliği için gerek ülkemizde gerekse sınırlarımız dışında menfur terör örgütlerine karşı tek vücut olmaya devam edeceğiz." diye konuştu.

Türk milletinin şehitlerini her zaman şükran ve minnetle anacağını ifade eden Başkan Arı, "Aziz milletimizin geleceği için kahramanca mücadele ederken şehit düşen değerli hemşehrimiz Uzman Onbaşı Tahsin Sarıtosun’a Allah'tan rahmet; ailesine, Türk Silahlı Kuvvetlerimize, Nevşehir’imize ve milletimize başsağlığı diliyorum." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.