banner461

Başkan Ateş; 'Göreme-Ortahisar yeni yolu hayırlı olsun'

Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, Göreme-Ortahisar arasında başlatılan yeni yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

banner15
Başkan Ateş; 'Göreme-Ortahisar yeni yolu hayırlı olsun'
14 Mayıs 2022 Cumartesi 13:47

banner517
banner134

Nevşehir İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetlerine bağlı ekipler tarafından Göreme-Ortahisar arasında yapılan yeni yol çalışmalarını yerinde inceleyen Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, "Yeni Ortahisar-Göreme yolumuzun yapımı için, İl Özel İdaremiz çalışmalarına başlamıştır. En başta sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, bu yol ve altyapı hizmetleri konusunda destek olan ve emeği geçen; İçişleri Bakanımız sayın Süleyman SOYLU’ya, Kültür ve Turizm Bakanımız sayın Mehmet Nuri ERSOY’a, Nevşehir Valimiz sayın İnci SEZER BECEL'e, İl Başkanımız sayın Ali KEMİKKIRAN'a, Milletvekillerimiz sayın Mustafa AÇIKGÖZ ile sayın Yücel MENEKŞE'ye, İlçe Başkanımız sayın Oğuz KAHRAMAN'a, İl Özel İdare Genel Sekreterimiz sayın Kamil DURU'ya, İl Genel Meclisi Başkanımız sayın Gürbüz DİNÇ'e, Kapadokya Alan Başkanlığı Komisyon Başkanı sayın Birol İNCECİKÖZ’e, Enerya Kapadokya Gaz Dağıtım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı sayın Faruk ÖZALTIN’a, İl Genel Meclisi Üyelerimiz sayın Mevlüt ÇAKIR ile sayın Gökhan BİLE’ye şahsım ve Ortahisarlı hemşerilerim adına çok teşekkür ederim..." dedi.

Öte yandan yürütülen çalışmalarda yol güzergahındaki bağ sahiplerinin mağdur olmaması için çalışmalara hız verileceği ve 2 Ay gibi bir sürede tamamlanması planlanıyor. Doğalgaz Boruları yol çalışmasından sonra döşenecek.

Göreme-Ortahisar arasında yeni yol yapımı işine start verilmesi vatandaşları mutlu etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.