banner461

Belediye Başkanı Rasim Arı’dan Öğrencilere Tatil Mesajı

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, 2018-2019 EğitimÖğretim yılının sona ermesi nedeniyle bir mesaj yayımladı.Fedakârca çalışmalarından dolayı tüm öğretmenlere teşekkür eden Arı, öğrencilere tatillerini spor yaparak ve kitap okuyarak geçirmeleri tavsiyesinde bulundu.

banner15
Belediye Başkanı Rasim Arı’dan Öğrencilere Tatil Mesajı
14 Haziran 2019 Cuma 10:40

banner134

Başkan Arı, mesajında karne heyecanı yaşayan öğrencileri tebrik etti. 2018-2019 eğitim-öğretim yılını aldıkları karnelerle tamamlayan öğrencilerin, uzun bir eğitim maratonunun ardından tatili hak ettiklerini belirten Arı: “Karnelerinizdeki notlarınız ne olursa olsun; umudunuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi diri tutarak iyi bir tatil geçirmenizi diliyorum. Sizlerden güzel bir tatil dönemi geçirmenizi ve yeni eğitim-öğretim yılına enerji ve umut dolu bir başlangıç yapmanızı bekliyoruz. Tatilinizi dinlenerek, kitap okuyarak, eğlenerek, spor yaparak ve ilgi alanlarınıza göre araştırmalar yaparak, değerlendirmenizi istiyoruz.” dedi.

Mesajında Nevşehir Belediyesi olarak öğrencilerin

yaz tatilini en güzel şekilde geçirmenizi sağlamak amacıyla da çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Arı, tüm öğrencileri Nevşehir Belediye Başkanlığı Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde 11 farklı branşta açtıkları Yaz Spor Okullarına davet etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.