banner461

Derinkuyu Belediye Başkanı Aksoy'dan Ramazan Bayramı mesajı

Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

banner15
Derinkuyu Belediye Başkanı Aksoy'dan Ramazan Bayramı mesajı
01 Mayıs 2022 Pazar 01:30

banner517
banner134

Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayarak, tüm İslam aleminin bayramını tebrik etti.

Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında şu ifadeleri kullandı: “Bugün milletçe, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, dargınların barıştığı, kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem ateşinden kurtuluş olan mübarek Ramazanı Şerif’i idrak ederek bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Bu müstesna günlerde eş, dost ve akrabalarımızı hatırladığımız gibi desteğe ihtiyacı olan kimsesiz, muhtaç ve yaşlı bireylerimizi de hatırlamak, bayramın ruhunda bulunmaktadır.

Ülkesi ve vatanı için canlarını veren şehitlerimizin ailelerine, çocuklarına, kahraman gazilerimize, yetimlerimize her zaman sahip çıkan aziz milletimiz, onların da bayramın güzelliğini en iyi şekilde yaşamalarını sağlayacaktır.

Bayram günlerini her yönüyle çocuklarımıza örnek olacak şekilde idrak ederek onların da bayramın güzelliğini en iyi şekilde yaşamaları sağlanmalıdır.

Böylelikle milli ve manevi değerlerimizin yeni nesillere aktarılması ve toplum yapımızın dayandığı temellerin güçlenmesi önem arz etmektedir.

Bayramı sevdikleriyle bir arada geçirmek üzere seyahat edecek olan tüm vatandaşlarımıza yolculukları esnasında trafik kurallarına azami dikkat göstermeleri ve kurallara riayet etmeleri hususunu hatırlatıyor; kazasız ve hayırlı yolculuklar diliyorum.

Bu vesileyle, başta Derinkuyulu hemşehrilerim olmak üzere tüm aziz Milletimizin Ramazan Bayramınızı en kalbi dileklerimle kutluyor; bu mübarek bayramın, bizleri her zamankinden daha çok birbirimize yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştirmesini temenni ediyorum.” dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.