banner461

Derinkuyu Belediyesi, araç filosunu genişletti

Nevşehir'in Derinkuyu ilçe Belediyesi araç filosuna 1 adet 16 Metrelik Teleskobik Sepet Flatformlu Kamyonu ve 1adet kapalı su arıza aracı ekledi.

banner15
Derinkuyu Belediyesi, araç filosunu genişletti
15 Ekim 2021 Cuma 22:12

banner517
banner134

Derinkuyu Belediyesi'nden yapılan açıklamada;

✅ 16 Metrelik Teleskobik Sepet Platformlu Kamyon
✅ Kapalı Su Arıza Aracı

Derinkuyu İlçemiz hizmetlerinde kullanılmak üzere Belediye Başkanımız Bülent Aksoy’un talimatı ile envanterine Isuzu marka 16 Metrelik Teleskobik Sepet Flatformlu Kamyon alımı ve belediye envanterinde bulunan aracın revizyonu ile Su Arıza Aracı, araç parkına eklendi.

Yeni araçların hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunan Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, “Derinkuyu’nun temizliği ve halkımızın sağlığı için her alanda olumsuzlukların önüne geçmek için denetimlerimizi büyük bir gayretle gerçekleştiriyoruz. Bu düşünce ile hareket ederek genişlettiğimiz araç filosu ve ekibimizle sahadayız. Derinkuyu’nun tüm mahallelerimizi hizmetle buluştururken, ulaşım hizmetlerinde attığımız başarılı adımları ilerletmek için araçlarımızı arttırıyoruz. Allah’ın izniyle, hizmete hazır bulunan bütün araçlarımız ve ekiplerimiz ile Derinkuyu’muz daha güzel, daha sağlıklı ve yaşanılabilir bir ilçe gerçeğine kavuşacak. Yeni araçlarımız Derinkuyu halkımıza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.


#HerşeyDerinkuyuİçin


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.