banner461

Derinkuyu'da İlköğretim Haftasında Öğrenciler Eğlenceye Doydu

Derinkuyu Belediyesi tarafından düzenlenen İlköğretim Haftası Çocuk şenlikleri etkinliklerinde öğrenciler eğlenceye doydu...

banner15
Derinkuyu'da İlköğretim Haftasında Öğrenciler Eğlenceye Doydu
16 Eylül 2022 Cuma 21:59

banner517
banner134

Derinkuyu Belediyesi'nin Düzenlediği İlköğretim Haftası Etkinlikleri Çocuk Şenlikleri Büyük Beğeni Topladı.

Hakkı Atamulu Kültür Parkında düzenlenen İlköğretim Haftası Çocuk şenliklerinde Derinkuyulu çocuklar şişme oyun gruplarında doyasıya eğlendiler. Çocukların  özellikle rodeo oyun grubuna olan ilgileri dikkat çekti.

Derinkuyu Kaymakamı Esra Demirtaş, Belediye Başkanı Bülent Aksoy, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yücel Irmak, İlçe Jandarma Komutanı, Emniyet Müdürü, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Veliler ve Derinkuyu'da bulunan 4 okuldan yaklaşık 1000 Öğrencinin yer aldığı, programıa Sihirbaz gösterileri, palyaçolar, çizgi film kahramanları ve  maskotlarla yapılan yarışmalarda doyasıya eğlendi.

Derinkuyu Belediyesi bir ilke daha imza attı.

Açılış konuşmasını yapan Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılına yeni başlayan ilköğretim öğrencilerimize uyum ve hazırlıklarına katkı sağlamak için "İlköğretim Haftası Çocuk Şenlikleri" düzenlemiş bulunuyoruz. Çocuklarımızın yüzlerinde tatlı bir tebessüm görebildiysek ne mutlu bizlere.

Eğitim öğretim yılının ilk gününde minik dostlarımızla bir araya gelmenin mutluluğu içinde olduğunu belirten Belediye Başkanı Aksoy, "Bu çocuklar bizlerin, hepimizin geleceği. Bizim için çok önemliler. Yeni eğitim öğretim yılının başta sevgili öğrencilerimize ve ailelerine, fedakar ve saygıdeğer öğretmenlerimize ve tüm ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim" dedi.

İlköğretim haftası etkinliklerine katılan bütün çocuklara Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy tarafından kendi elleriyle pamuk şekeri, meyve suyu ve patlamış  mısır ikram edildi. Minik öğrenciler Belediye Başkanları Bülent Aksoy'a teşekkür ederek kendisi ile fotoğraf çektirmek için adete yarıştılar.

Şenlikte gönüllerince eğlenen çocukların mutlu olması sebebiyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Yücel Irmak, öğretmenler ve Velilerde memnuniyetlerini belirtip Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy ve Belediye çalışanlarına teşekkür ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.